Queen Latifah

Dana Elaine Owens

7,6
8 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Queen Latifah

Ona nie gra, ona jest, a to za mało. Wygrywa ciężar swojej sylwetki i tyle. Ile można.
Idź na rentę, albo na emeryturę!

AutorAutor

masz jakies kompleksy idioto ?

AutorAutor

Prima Aprilis już było.

użytkownik usunięty
AutorAutor

Według mnie jest obecnie jedną z najlepszych aktorek w Hollywood. Potrafi grać w najlepszych produkcjach (np. "Chicago") jak i w parodiach ("Straszny film 3"). Podoba mi się, że ma taki dystans do swojej pracy aktorskiej.

Nie wiem jak można twierdzić że ona nie umie grać. Jest świetną aktorką... Potrafi zagrać w każdym z gatunków filmów.

AutorAutor

Obciachowa mówisz.... Hmm... Tak... Te 4 nagrody i ponad dwadzieścia nominacji dostała dzięki znajomościom i wrodzonemu beztalenciu... Nie wspomnę już o długiej liście jej ról filmowych itp. Jak dla mnie ta kobieta jest niesamowita. Przebiła się w świecie filmu zdominowanym przez anorektyczki, które często zdobywały swoją pozycję jedynie manifestacją ciała. A co do tego, że "ona jest" to masz rację. Ona jest - tak świetnie odgrywa swoje role, że ma się wrażenie, iż ta kobieta jest po prostu sobą. Ale to nie jest minus. Wręcz przeciwnie - dzięki temu, każda odgrywana przez nią postać, jest naturalna.

AutorAutor

dokladniem zasłania cały obiektyw w kamerze... sick!

adiman

Jak widać ktoś wyżej ocenia aktorkę po jej tuszy, gratuluję! Jak dla mnie jedna z najlepszych aktorek pełna pozytywnej energii!

AutorAutor

w zyciu sie nie zgodze! jedna z fajniejszych (i piekniejszych!) aktorek.

AutorAutor

bałwan jesteś


fajna aktorka!!!!!!!!!!!

AutorAutor

ale ma wielkie dupsko

qwas25_filmweb

sylwetką gazeli to ona nie grzeszy...

wielkie_jol

a ty inteligencja i na pewno nie osobowoscia.. Jest swietna aktorka, i chocby byla wielkosci tira, nie dosiegniesz jej do piet. Babka ma niesamowita osobowosc i daleko zaszla w swiecie aktorstwa. i jesli nie grzeszyc chociazby inteligencjia przynajmniej nie przwyzszajaca stereotypowe myslenie polaczkow nie wypowiadaj sie na temat osob ze swiata do ktorego nigdy nie bedziesz w stanie nalezec. Piekna kobieta, ma "dupsko" wielkie jak serce i to sie liczy !, "wielkie jol" drogi uzytkowniu to masz ze swoja "osobowoscia",.

AutorAutor

przewyzszasz ja ciezarem swojej glupoty. i tobie podobni. bez wartoswciowe matoly.

AutorAutor

Jest bardzo dobrą aktorką, świetnie śpiewa, i w dodatku jest piękna i niesamowicie kobieca, podziwiam ją od wielu lat

kslawka

Podobała mi się w Chicago, ale np. w New York Taxi już nie. Fakt rola w Chicago a rola w NYT to niebo a ziemia. Mało miała roboty w NYT, i chciałbym ją widzieć w rolach takich jak Mama Morton. Czy mozecie polecic mi jakieś dobre role z nią? Nawet nie chodzi mi o dobre filmy, tylko role, ażeby móc ocenic jako aktorkę.

prix22

Moim zdaniem była świetna w Desperatkach.

AutorAutor

a ty jestes największym żartem i obciachem w każdej kategorii swojego żalosnego bytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones