Raúl Esparza

Raúl Eduardo Esparza

7,5
945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raúl Esparza
asiabarelkowska

W ostatnim odcinku (tj. s02e07) dał czadu, coraz bardziej lubię jego postać :)

wild flame

Cóż... Nie wiem czy będziesz miał jeszcze okazję...

PorywaczCieni

Biorąc pod uwagę, że w 'Czerwonym Smoku' i 'Milczeniu Owiec' Chilton prowadzi szpital psychiatryczny, w którym przetrzymywany jest Lecter możemy mieć nadzieję, że raczej nie opuści serialu na stałe.

morose_pixie

ostatnio po każdym odcinku wchodzę na tumblra, bo często są jakieś wpisy na twitterze na temat hannibala.
i własnie po tym odcinku zaroiło się od jakiś wpisów Fullera i fanów, że rzekomo Chilton jeszcze się pojawi w Hannibalu.
m.in. takie rzeczy jak napisał morose_pixie, ale sam Bryan Fuller, który nie napisał nic dosłownie, więc albo się z nami bawi, albo serio Chilton ma głowe z gąbki.

asiabarelkowska

Beverly w książce też się pojawia - a tu taki klops. :P
Ja oczywiście wieżę w ciągły żywot Chiltona. Szczególnie po tym jak Fuller 'odtwittował' jakiemuś użytkownikowi gdy ten napisał: "I hope Chilton is ok" - "Relax. Chilton is just fine!" (jak znajdę obrazek to wrzucę)
Na naszą korzyść działa też fakt, że śmierć Beverly została oficjalnie potwierdzona - a o dr. Fridericu jak na razie cisza :)

PorywaczCieni

Pewnie kuruje się w szpitalu z maską Hannibala na twarzy... OMG wyobraziłam sobie właśnie jak Raul by w niej słodko wyglądał.
Gdzieś czytałam odpowiedź Fullera, że już go nie zobaczymy, ale żyje :< Dla mnie to mało pocieszające.
Widzę, że wszystkich wzięło na Chiltona po 6 odcinku, nie? :) "Hannibal the Cannibal, that's what they'll him, you know" i "May I use your shower, please?". Na prawdę nienawidziłam go po obejrzeniu "Milczenia Owiec" i "Czerwonego Smoka".
Ale teraz? Jak go tu nie lubic? ^^

Igi_fw

jeśli będzie 6 sezon, to do końca tego 6 sezonu będę miała nadziję, że Chilton się jednak pojawi :)

Igi_fw

ja jestem po łyknięciu prawie na raz drugiego sezonu i to co mnie najbardziej zaskoczyło to zrobienie z Chiltona takiej nieomal sympatycznej postaci, w ksiązkach to był żałosny dupek, a tu taki całkiem w sumie sympatyczny szczwany lisek, szkoda że na końcu się wyłozył, aż mu człowiek kibicować zaczął a tu klops. Pierwszy raz swoją drogą ułyszałam nazwisko Raúl Esparza, az sie nadziwić nie mogę, bo aktorsko w Hannibalu błyszczy a i niezłe ciacho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones