Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
41 090 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Film Rachel Weisz. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

mi najbardziej podobał się Wierny ogrodnik

Mateo_SF

uwielbiam "piękne istoty", świetny film. a najgorsze według mnie yo "Źródło" i "Opowieści z metra".

Mateo_SF

"Wróg u bram" zdecydowanie najgorszy. nic tam nie pokazała, była sztywna... jakby pierwszy raz grała w takim filmie.

Mateo_SF

Jak dla mnie najlepszy z tych co oglądałam jest Wierny ogrodnik

Mateo_SF

Najlepsze: Wierny Ogrodnik, Źródło
Najgorszy: Przekręt doskonały

Mateo_SF

Najgorszy: "Pragnę cię"
Najlepsze: "Mumia" i "Wierny ogrodnik"

użytkownik usunięty
mulholland_2

Najlepsze: Wierny Ogrodnik i Źródło.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

najgorszy: Przekręt doskonały
najlepszy: Constantine

Najlepsze jej filmy to "Mumia" oraz "Wierny Ogrodnik".
Nie podobał mi się "Przekręt doskonały".

tercc

Zdecydowanie najlepsze - "The Fountain" ...

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Jeśli chodzi o najlepszy film z udziałem Rachel to na pewno "Źródło", a o grę, postawę, zachowanie i naturalność to "Wierny ogrodnik". Zaś najgorszy film to "Zawiść", a najgorzej zagrała w... nie ma takiej roli, bo w każdej jest dobra

Najlepszy: Pragnę cię i Źródło
Najgorszy: Nostalgia anioła (nie wiem po co ona w ogóle w tym zagrała).

użytkownik usunięty
Binula

zagrała bo ten film jest piękny

Pretensjonalny, ckliwy i hamerykański, piękno to co innego.

Zgadzam się, magiczny film. Bardzo mi się podobał, podobnie jak powieści A. Sebold. Uwielbiam grę aktorską Rachel!

Mateo_SF

Najlepszy Wierny ogrodnik
Najgorszy Wróg u bram.

Elfi_n_ia

A i jeszcze wspaniale wypadła w dwóch częściach Mumi.

Elfi_n_ia

Nie dałem rady do końca obejrzeć drugiej części, ale gdyby nie ona nie udałoby mi się nawet pierwszej. To zdecydowane najgorsze filmy z tych, co widziałem. Są jednak takie obrazy w których ciężko wykazać się aktorsko. czasem niestety aktorka z przyczyn finansowych decyduje się na niektóre role. Akurat Weisz nie ma wielu takich ról, ale niestety sporo przeciętnych filmów na swoim koncie w średnio udanych, zwykłych produkacja. Troszkę szkoda. Wszedłem tutaj ze względu na "Agorę', którą mam nadzieję na dniach obejrzeć.

5IN

Niestety, ale Rachel strasznie się rozmieniła na drobne grając w wielu mało udanych projektach. Często porównywałam ją z Kate Winslet, ale teraz widzę, że Kate zdecydowanie lepiej dobiera sobie role, przez co staje się dla Rachel nieosiągalna.

Binula

mi najdardziej podobała się w filmie Constantine.

krzysiek_34_21

nikt z was nie widzial jej w brothers bloom? swietnie zagrała. generalnie jak dla mnie to we wszystkich filmach jakie z nią widziałam grała super tylko źródło mi sie jakos specjalnie nie podobało.

Marysia91

Jeżeli data w nicku to Twój rocznik, to się nie dziwie, ze Źródło Ci się nie podobało, jest to film dość ciężki i myślę, że to jeden z tych filmów, do których trzeba dojrzeć (to nie ironia ani złośliwość).

Binula

moim zdaniem świetnie zagrała w "Źródle" i "Agorze"

Binula

zgadzam się. niby sama mam niewiele więcej, ale jeszcze rok,czy dwa lata temu pewnie by mi sie też nie podobał, a teraz uważam, że to najlepszy film z Rachel.

Mateo_SF

Nie widziałam ich wiele - ale zrobiła na mnie wielkie wrażenie w "Jagodowej
Miłości", myślę że była tam postacią najpełniejszą, najbardziej
charyzmatyczną.

AvrKadavr

najlepsze: 'wierny ogrodnik', 'jagodowa miłość'
najgorsze: 'nostalgia anioła'

użytkownik usunięty
little_bittersweet

najlepsze: wróg u bram
najgorsze: 'nostalgia anioła'

Mateo_SF

zdecydowanie najlepszy: The Fountain (Żródło)

Mateo_SF

Agota 1 klasa i jest tam poprostu piekna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones