Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 562 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

ukradłbym mu tylko Rachel, a wszystko inne ominąłbym szerokim łukiem. W constantine wyglądała lepiej niż super. Czyli lepiej niż ja!

paniczBartosz

tez ja lubię i bardzo zazdroszczę bo latka lecą a ona wciąż jest piękną kobiętą ;) a Daniel jest boski

paniczBartosz

Ja ja uwielbialam a ostatnio jakos nie moge na nia patrzec. Robi sie irytujaca i mam wrazenie ze slabo gra, wiecznie taka placzliwa mina. Do tego brzydko sie starzeje a przeciez to mloda babka jeszcze..

paczi88

brzydko się starzeje?? ....... chciałabym wyglądać jak ona w wieku 47-miu lat

Kasia1199

któż raczy wiedzieć, jak wygląda człek bez 30 warstw makijażu...

Roger_Popko

http://www4.pictures.zimbio.com/bg/Rachel+s+fresh+face+W8VhNm9fIj0x.jpg zapewne tak i jeszcze trochę gorzej, nadal super jak dla mnie

Kasia1199

Moze zle sie wyrazilam nie uwazam ze jest brzydka ale zrobila sie taka dziwna, ciagle placzliwy wyraz twarzy jakos ciezko mi sie ja oglada. Moze to kwestia rol a moze wieku..sa aktorki jak wino ale ona do nich zdecydowanie nie nalezy.

paczi88

Ona właśnie jakby w ogóle się nie starzała - patrzę na nią i nie mogę nadziwić się, że ma prawie 50 lat. Popatrz sobie na młodsze od niej np. Cameron Diaz czy Jennifer Aniston, albo lepiej poczekaj jak sam/a będziesz w jej wieku.

paniczBartosz

Sympatyczny post :)

paniczBartosz

Mówi się, że klasę kobiety poznaje się po tym, jakiego faceta sobie wybiera. Jeśli by to była prawda, to o jej klasie to dobrze nie świadczy...

rezzou

z jednej strony ciekawe co napisałeś, z drugiej nie wiem do której części mojej wypowiedzi miałoby się to odnosić :)

paniczBartosz

O omijaniu szerokim łukiem wszystkiego, co należy do blond-pseudo-Bonda. Widzisz, jeśli powiedzenie mówi prawdę, jej klasa może nie dorównywać urodzie.

paniczBartosz

A ja bym mu tylko nasikał do szamponu, a po żonę wpadł do domu Michaela Douglasa.

Zloty_Deszcz

spoko, doceniam.
i złośliwość, i kreatywność :)
i gust :) CZJones .. spoko.

paniczBartosz

Zgadzam się. Ja również bardzo ją lubię. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones