Ram Charan

Ram Charan Tej Konidela

8,5
234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ram Charan

Śliczny jest bez dwóch zdań, a przy tym niezły aktor. Obejrzałam z nim wszystkie filmy, w jednych wypadł lepiej w innych gorzej ale ogólnie widać,że utalentowany z niego człowiek. Do tego świetnie tańczy. Swoimi umiejętnościami nie zawsze ma okazje się wykazać ale widać to np.w filmie Chirutha - piosenka Yamaho Yamma, albo w filmie Magadheera - piosenka Jorsey. W kilku innych piosenkach także jest świetny. Każdy film w którym gra zaczynam oglądać tylko dlatego, że jest właśnie z nim, ale niestety nie wszystkie mimo jego obecności były dobre. Najlepsze to dla mnie Magadheera i Chirutha, najgorszy - Racha.

aam38

także czas zabrać się i mi za filmografię tego pana, chyba obejrzę z nim wszystko :)

Asooran

Polecam zacząć od Magadheery i Chiruthy właśnie, a potem po kolei resztę. Ostatni, najnowszy film który z Ramem oglądałam to Govindudu Anadarivadele i także bardzo mi się podobał. Miłego oglądania :)

aam38

Magadheera to ten z Kajal film? o ile się nie mylę.... ok, skorzystam z rady i obejrzę :D
tego ostatniego nie znam, niecierpliwie czekam na Bruce Lee The Fighter :D

Asooran

Tak, Magadheera to z Kajal, fajną parę tu tworzą . Bruce Lee The Fighter także jeszcze nie widziałam ale widziałam na youtube piosenki z clipami i wygląda na to, że może to być całkiem fajny film. Nooo zresztą jak jest Charan to nie może być niefajny :)

aam38

też już obczaiłam piosenki z Bruce Lee... i coś mi się wydaje, że to będzie hit, soundtrack jest świetny, a i para Ram & Rakul świetnie do siebie pasują
teraz zabieram się za Zanjeer ale zaraz po mam w planach polecany przez Ciebie Magadheera ;D

użytkownik usunięty
Asooran

Ja wtrącę swoje 3 grosze i po Magadheerze polecam Yevadu. ^^

właśnie pobieram :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones