Rammstein

9,6
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Rammstein

Teledyski robione przez Rammsteina są wyrypane w kosmos, naprawdę z przyjemnością się je ogląda. Jak dla mnie numer jeden to "Sonne", czyli "Królewna Śnieżka i 6 krasnoludków- historia prawdziwa". Druga jest "Amerika", a trzeci "Mein Teil".

kRis

To prawda, chłopaki mają genialne klipy. Moja przygoda z Rammsteinem zaczęła się właśnie od klipu, w wakacje dawno temu (chyba 97') zobaczyłem "Engel" na Vivie i byłem zdeczka w szoku :) Rok temu kupiłem to DVD z teledyskami i oglądam je sobie często do poduszki :) Mój ulubiony klip Rammsteina to "Ich Will" oraz "Sonne" egzekfo. Uwielbiam też "Amerika", "Mutter" i "Feuer Frei!" ale w wersji z fragmentami z filmu xXx.

kRis

Jako piosenka, najlepsza jest oczywiście 'Sonne' (wykonanie na żywo rządzi^^), ale najlepszy teledysk ma Mein Teil*
* oczywiści e wg. mnie :)

Metzger

Moje ulubione to Ich Will, Du riechst so gut ( ten z wampirami) no i Du Hast. Ale R+ najleprzy jest na zywo - Live aus Berlin - fantastyczny show!

Nachtjager

Ja tam kocham wszystkie ich teledyski i występy na żywo XD ale zwłaszcza te gdzie najwięcej Tilla :P:P:P

kaczor26

Dla mnie naj naj to teledysk America.

użytkownik usunięty
patrick_42

"Mann Gegen Mann" - zdecydowanie :):):):)

I jeszcze "Reise, reise" i "Ohne dich" - te są dopiero zajebiste!

patrick_42

Ohne dich... zaje**te na maksa.

no tak... xD xD. Ja lubię najbardziej Rosenrot i Ohne dich. Pozdrawiam =).

kRis

Benzin najleprzy teledysk :P

kRis

Kozacki jest jeszcze "Links 2 3 4" :)
Ale "Sonne" i tak lepsze ^^

szm007

Wszystkie teledyski i piosenki są SUPER, uwielbiam ten zespół. Teksty piosenek też są SUPER, może dlatego, że wokalista Till Lindemann kiedyś pisał wiersze i to po części odbiło się na tekstach piosenek. ;) Pozdrawiam wszystkich fanów ;)

kRis

sonne, mann gegen mann, mein teil, du riechst go gut ...

zresztą chętnych zapraszam do mnie na bloga, na temat o R+ ;)

Tarantinka19

Buck dich live aus berlin jest najlepszy

kRis

Moje dwa faworyty to DRSG'98 i Ich Will, ale... z całą pewnością mogę przyznać, że wszystkie ich klipy po prostu wymiatają.
Jak i zespół.
Pozdrawiam wszystkich fanów R+! :D

kRis

"Teledyski robione przez Rammsteina są wyrypane w kosmos"
to niech już tam zostaną i nigdy nie wracają na Ziemię, pozdro ;*

sally_storm

Ich najnowszy teledysk "Pussy" jest... no cóż... ciekawy :) Zgadzam się z wami w zupełności. Teledyski robione przez Rammsteina są mocno "wyrypane w kosmos", a niektóre ich pomysły bardzo dziwne ("Sonne"). Nie umiem podać ulubionego. Lubię "Du Hast", "Ich will" i wiele innych.

kRis

Trudno się zdecydować, który klip jest najlepszy. Chyba jednak dla mnie tym najlepszym będzie "Du Hast" - ma w sobie to coś ;)

Wyżej wymieniono, że istnieje teledysk do "Reise, Reise", ale o ile się nie mylę nie była to piosenka-singiel?! Czy może chodzi o występ na żywo z DVD "Völkerball"?

Po tylu fajnych klipach powinno się ukazać kolejne wydanie klipów na DVD - od razu bym sobie je sprawił! Ciekawe tylko, czy nie ocenzurują "Pussy", w końcu to już specjalne kino...

Pozdro dla wszystkich fanów Rammsteina!

Edek_z_Baranowa

Drogi Edku, myślę, że faktycznie chodziło tu o występ z Völkerball, bo oczywiście klipu do RR nie ma :D

Zgadzam się z Tobą w 100% co do kolejnego DVD z klipami:)
Muszę jednak powiedzieć, że ostatnio przez kompletny przypadek na pewnej 'przystani piratów' ;pp dorwałam świetnej jakości klipy z ery RR/Rosenrot (czyli wszystkie te, które nie wyszły na żadnym DVD). Zagadką jest dla mnie pochodzenie tych klipów, gdyż są podpisane jako DVD-Ripy - tylko skąd były one zripowane? :D
Jest to dla mnie nie lada ciekawostka, dodatkowo, że udostępniał je Polak:D

Ale nawet jeśli się tego nie dowiem, jestem temu człowiekowi wdzięczna, bo dzięki niemu moje pokłady szczęścia wzrosły :))
Do tej pory miałam tylko niespecjalnie super jakościowo teledyski zgrane z np. MTV, a teraz? Moja kolekcja jest pełna i to w pięknym stanie (no może jeszcze czekam teraz na 'Ich Tu Dir Weh' w jakiejś powalającej jakości ;)

Co nie zmienia oczywiście faktu, że z chęcią zakupiłabym oryginalne DVD z teledyskami mojego ukochanego bandu ;)
Narazie cieszę się otrzymanym wczoraj limitowanym wydaniem Völkerball ^^

Pozdrawiam Ciebie Edku oraz innych fanów Rammsteina krzątających się po FW :)

Mortiana

Droga Mortiano!

Hehe, w sumie można byłoby nawet i wydać ów występ jako wideo promujący niedoszły singiel „Reise, Reise”, nie uważasz? Według mnie jest to bowiem bardzo mocne i udane otwarcie koncertu :)

Hmm... Trochę Ci zazdroszczę Twojej limitowanej edycji płytki „Völkerball”... Ja mam „jedynie” wydanie specjalne. Więc powiedz proszę, jaka jest ta książeczka z fotosami –inwestycja się opłacała?! Domyślam się że tak... ;) Ja z kolei niedawno otrzymałem DVD „Live aus Berlin” – widocznie zaczynam moją kolekcję jakoś od tyłu?! Nie obejrzałem jej jeszcze zbytnio dokładnie, ale fajnie było znów posłuchać trochę starszych rammsztajnowskich kawałków. No i bez dwóch zdań efekty pirotechniczne już wtedy mieli opanowane! Szkoda tylko, że brakuje „Bück Dich”, pamiętnego „nieprzyzwoitego” występu z tego koncertu. Ale tutaj chyba trzeba zganić niemiecką cenzurę, bo podejrzewam że lubi tak zawsze coś uszczknąć, nawet jeśli to nie jest jakiś horror lub krwista gra komputerowa. No nie wiem. Za to miło było pograć w „Fancontest”, czyli odpowiadać na różne pytania związane z zespołem (bo na kompie można płytkę właśnie do tego użyć). Niektóre są naprawdę trudne, ale zabawa gwarantowana.

A co do Twojej nieoficjalnej kolekcji wideoklipów, to muszę się ponownie przyznać że zazdroszczę :P Też nie jestem pewien, skąd się biorą takie ripy, ale chyba jednak ktoś ściąga te klipy z internetu, przetwarza je jakimś superprogramem na kompie i robi potem płytki... Przecież na wszystkich portalach internetowych już można oglądać widea w jakości HD. Na przykład po przeczytaniu Twojego postu wyszukałem sobie klip do „Ich Tu Dir Weh” w sieci, bo – jakimś cudem – do tej pory go nie widziałem. Hm, oczekiwałem może coś bardziej ostrzejszego (zgodnie z tekstem utworu), ale przynajmniej fajny ten efekt z „żarówką w gębie” – tak jak podczas „Rammlied” z aktualnej trasy koncertowej ;) Tak czy inaczej, naprawdę Ci się poszczęściło natrafiając na tę kolekcję! Szczerze mówiąc, najpierw myślałem że wspomnisz inną narodowość sprzedawcy, no ale to w sumie nie ma nic do rzeczy :D

No, trochę się rozpisałem. Życzę Ci, Mortiano, jutro szampańskiej zabawy! Może się natrafi jakieś rammsztajnowskie brzmienie na sylwestrowej imprezce?! Oczywiście wszystkim innym zwolennikom Rammsteina też przyjemnego odliczania :)

kRis

Moim ulubionym jest Feuer Frei!, Keine Lust , Benzin a z wcześniejszych to Rammstein, Du Hast, Du Riechst So Gut, Engel

TOMASZ26

Skąd taka jakość teledysków i DvDrip?... To proste. Wystarczy mieć wejście u ludzi, którzy są bliżej Rammstein niż nasze własne matki. Ewentualnie trzeba znać kilku bootlegów. Ja znam takowych i też nie żałuję bo rarytasowe materiały mam przyjemność oglądać :]

kRis

Sonne,Ich Will ale takze bardzo podoba mi sie teledysk do Stripped.

http://www.youtube.com/watch?v=Qb_Sfq6spbk

kRis

Sonne, Mein Teil, Rosenrot i Pussy :D

kRis

Uwielbiam ich teleledyski, ale najlepsze z nich to Ohne dich, Amerika, Pussy, Rosenrot i Mein Teil ;D

xxZbuntowanaxx

Beeeenziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin! JAAA!

kRis

Najlepsze: Sonne (aaaa arcydzieło !), Ich will, Du hast, Haifisch, Rosenrot, Mein teil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones