Randy Quaid

Randall Rudy Quaid

7,6
6 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Randy Quaid

zwiał do Kanady twierdząc i prosząc o azyl twierdził, że na jego życie dybią iluminaci, którzy wykończyli już Ledgera ii Carradine'a :/

sweet_anger

choroba nie wybiera niestety

sweet_anger

Czyli w "Dniu niepodległości" grał siebie.

sweet_anger

a ja myślałem że to dlatego że podatków nie płacił

sweet_anger

nie wiem czy wiesz, ale nie jest pierwszym, który to ogłosił. znany aktor Corey Feldman był molestowany od dziecka w hollywood i jeszcze, kilkiu inny małoletnich aktorów też, którzy popełnili samobójstwo lub przedawkowali narkotyki, do tej pory boją się ujawnić nazwiska, ponieważ są to bardzo wpływowi ludzie. to, że ten pan grał w komediach nie oznacza, że jest taki na co dzień pamiętam jego rolę w Midnight Express i zagrał tam poważną rolę. zwróć uwage na sumy, które towarzyszą produkcji filmom i na ich zyski...
a najważniejsze nie oczerniaj człowieka nie znając jego jak dotąd nie stwierdzono u niego żadnej choroby psychicznej, ma swoje lata i widzi co sie dzieje wokół

lsd909

Widzę zachowawczo podchodzisz do tematu, nie dziwie się, także uważam ,że to skutek obserwacji. Z resztą wystarczy spojrzeć co się dzieje w filmach i w muzyce. Trochę bardziej rozgarnięty zaobserwuje,że to zamierzony efekt czyjegoś działania.

Kulerr

chodzi ci o to ze wszystko schodzi na psy?

lsd909

Patrzcie kiedy napisaliście te komenty i do roku 2017 ile wyszło już tego gówna. To co kiedyś było tylko "teorią spiskową" dziś już jest dla większości znany fakt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones