Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Tworcy chca zrobic Legalna Blondynke 3 bez Reese Witherspoon. :P Zalosa zenada. bez najjasniejszej postaci w filmie?

Promiscuous_Girl

Ja nawet lubie te blinieczki. Reese To NAJLEPSZA aktorka jaką znam ale bez przesady by grać przez całe życie Elle Woods. Poprostu chcą zarobić na sukcesie Reese i jej 2 świetnych filmach. A że już 2 pierwsze części są popularne to 3 napewno oglądną fani Legalnej Blondynki. A te bliźniaczki nawet śmiesznie grają w "Zack & Cody". Widziałam pare odcinków z nimi.

PS: Mam nadzieje że nie zrobią "nielegalnej blondynki" chociaż było by ciekawie. Coś na przeciwieństwo oryginału. :D

Malazaa

co to za kontynuacja bez Reese. Przecierz co to za Legalna Blondynka bez niej. NAwet nie bede tego oglądac. Nik nie zastąpi Reese w tej roli

Adek666

Ja czytałam na filmwebie ze główną bohaterkę zagra Reese...

Promiscuous_Girl

legalna blondynka bez Reese?? to jest niemozliwe to tak jakby z matrixie keanu nie zagal neo albo w piratach johnny nie zagral jacka..film bez niej bylby kleska!

Promiscuous_Girl

bez Reese...??
tu pisze co innego http://www.filmweb.pl/%22Legalna+blondynka%22+-+powstanie+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+3 ,News,id=15792
:))

lyncis

tylko ten artykuł jest z 2004r ......

<za krótki>

Promiscuous_Girl

Chyba tych producentów pogrzało .

Promiscuous_Girl

Bez niej to juz nie to samo ale mam nadzieje ze to nie jest prawda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones