Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Popatrzcie obiektywnie na jej grę w dowolnym filmie. Rewelacja! Każdy ma swój gust, ale jest także dużo od niej ładniejsza.

Pawelek

Ja uwielbiam i Keirę Knightley i Reese Witherspoon, chociaż to Keira jest moją ulubioną aktorką. Co do ich gry... Może Reese i gra lepiej, ale jest dużo starsza, Keira na pewno z czasem jej dorówna, uważam, ze także jest znakomitą aktorką. A uroda - obie mają odmienny jej typ i to od gustu zależy, która bardziej się komu podoba. A o gustach się nie dyskutuje :-).

Elizabeth_Bennet_2

Dokładnei to co napisała moja poprzedniczka:)

Pawelek

keira jest sliczna ale reese jest bosko naturalnie pikena a my jestsmy facetami wiec sie lepiej znamy hehe co do gry aktorskiej to na oscarach przekonalismy sie kto jest lepszy ale bardzo lubie keire za piratow... dume i uprzedzenie wiec jest ok

JohnnY_3

Oj nie wiem co się dzieje że Reese Whiterspoon zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet na liście najlepszych. Osobiście nie przepadam za grą aktorską Reese, jak na razie lepiej zapowiada się aktorsko Keira. Powiem tylko że Spaceru po linie nie widziałam, pozdro :)

Pawelek

Jak oglądniesz spacer po linie zmienisz zadanie...to więcej niż pewne. Reese była w nim genialna ;)

Skylaria

ja nie przepadam za Reese chociaz nie widzialam zbyt wielu filmow z jej udzialem. Byc moze gdybym widziala ich wiecej zmienilabym zdanie. Jak na razie stawiam na Keire jako bardzo dobrze zapowiadającą sie aktorke. Gra w bardzo fajnych filmach ( w wiekszosci) i trzymam za nią kciuki.

Pawelek

Chyba cię pogieło!!!!! :X Keira o wiele lepsza i ładniejsze, ale o gustach się nie rozmawia :P

Pawelek

no właśnie, Reese jest wiele starsza i dlatego być może gra lepiej, chociaż o tym też możnaby podyskutować, a co do wyglądu, Keira jest ładniejsza ;)

Pawelek

szczerze mówiąc nie wiem skad pomysł na porównanie Reese i Keiry. ale jeśli chodzi o osąd, to chyba nie wniosę nic oryginalnego. Keira jako aktorka jeszcze raczkuje, natomiast jak dla mnie jest o wiele ładniejsza, czasem nie moge oderwać od niej wzroku choć jestem hetero...

Pawelek

Oczywiście zgadzam się z tomasso23 :) Co do porównań to rzeczywiście Keira jest dużo młodsza więc o aktorstwie nie ma co dyskutować. A jeśli chodzi o urode- porównywanie ich jest conajmniej nie na miejscu (ukłony dla Reese), ale nie chce urazić żadnego fana więc poprzestane na tym komentarzu ;)

smerfetka

popieram, poztaym dla mnie Kiera jest drewniana aktorka... i ten usmiech... spadam z krzesla:/ , nie przepadam z ania jest troche pusta, przynajmnjie tak to wyglada w jej wywiadach:? A Reese jest swietna, uklony ode mnie

Willow_2

hehe keira drewniana? moze tak wam sie wydaje bo nie jest amerykanka i ma podobny styl gry sktorskiej co Renee Zelweger glownie chdoiz o akcent

JohnnY_3

jakby to mialo cos do rzeczy, akcent, mowimy tu o GRZE a nie o akcencie, chodzi o sposob prezentowania i odgrywania roli, pozdrawiam tego co mu sie "nie wydaje"

Willow_2

hehee no wlasnie specyficzna BRYTYJSKA gra aktorska Keira dominuje nad amerykanskimi aktorkami baa nad ich wiksza czescia

użytkownik usunięty
JohnnY_3

mi sie Keira wogóle nie podoba(tylko na mnie nie najedźcie bo o gustach sie nie dyskutuje) jest dla mnie podoba do wielu kobiet które widze na ulicy, nie wyróżnia sie dla mnie

Pawelek

reese jest świetną aktorką, w 'walk the line' zagrała świetnie, a keira ma w każdym filmie taką samą minę

Skyler

obie są beznadziejne i banalne...obie mają wysunięte szczęki, blade twarze, nogi jak sztachety, a tak na marginesie :-D ...kiepsko też wypadają na wielkim ekranie....to wszystko co mam do powiedzenia na temat tych parweniuszek

lollii

lolia szkoda mi ciebie bo nie dosc ze obie sa ladne to do tego jedna z nich to zdobywczyni oscara a druga byla do tej nagrody nominowana

Twoje slowa az na kilometr smierdza zazdroscia bo watpie ze twoje cialo i nawet twoja inteligencja przypominaja chocby w 1/100 te panie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones