Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Tak nie może być co dzień to coraz niżej w rankingu TOP 100. Trzeba coś z tym zrobić

Adek666

dlaczego mamy rzucac jej koło ratunkowe??...niech sobie radzi jakoś samodzielnie i zacznie w końcu dobrze grać.....i przede wszystkim dobrze wyglądac....a nie jak kura domowa z pseudo aspiracjami ,-))))))

p.s. pa

lollii

Jak kura domowa !!! No bez przesady przynajmniej wygląda naturalnie a nie jak inne po 20 operacjach plastycznych sztuczne i wogle. A jeśli chodzi o gre aktorską to oskara za najlepszą role kobiecą to sie od tak nie dostaje.

Adek666

Masz całkowitą racje!! Adek! Nie możemy dopuścić żeby Reese spadła w rankingu!!! Do rooty!!!

Adek666

Masz całkowitą racje!! Adek! Nie możemy dopuścić żeby Reese spadła w rankingu!!! Do roboty!!!

_Holly_

ludzie 1 punk w góre to o wiele zamało. Postarajcie sie bardziej

_Holly_

Niech Reese będzie na 1 miejscu rankingu!!!!!! Zasługuje na to prawda Adek????

_Holly_

Święta prawda ale to mało prawdopodobne moim marzeniem jest by była chodzi w pierwszej dziesiątce. prawie się udało najwyżej była jak mi się zdaje na 12 miejscu

Adek666

a mnie sie wydaje ze najlepsza aktorka na swiecie do 30 lat czyli Reese Witherspoon jeszcze pokaze na ile zasluguje rowniez dziwi mnie niska pozycja Meryl Streep i Julii Roberts i Nicole Kidman

Adek666

a mnie sie wydaje ze najlepsza aktorka na swiecie do 30 lat czyli Reese Witherspoon jeszcze pokaze na ile zasluguje rowniez dziwi mnie niska pozycja Meryl Streep i Julii Roberts i Nicole Kidman

Adek666

a mnie sie wydaje ze najlepsza aktorka na swiecie do 30 lat czyli Reese Witherspoon jeszcze pokaze na ile zasluguje rowniez dziwi mnie niska pozycja Meryl Streep i Julii Roberts i Nicole Kidman

JohnnY_3

No nie jest coraz gorzej. 30 toż to wstyt i chaniba. Gdzie są ci fani gdy są potrzebni. Głosujcie na Reese !!!

Adek666

pomodlę się w jej intencji.......oby wypadła zupełnie z tego rankingu

Adek666

dobrze ze spada. Nie cierpie jej. poprostu jej wyglad zbiera mi sie na wymioty

Adek666

dobrze ze spada. Nie cierpie jej. poprostu jej wyglad zbiera mi sie na wymioty

i_v_

Nie wiesz co piszesz!!! Ja nie cierpie Keiry Knightey!!! Dobrze nie dostała OSCARA!! Reese jest o niebo lepsza od niej!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Adek666

A po co ją mamy ratować? Bardzo dobrze, że spada! Jej wysoka pozycja (O WIELE ZA WYSOKA!!) była spowodowana tylko chwilowym zamydleniem oczu przez fakt, że dostała Oscara! No i co z tego, ja juz dawno nie wierzę w te komercyjne nagrody! Mnie ona swą grą nie przekonuje i żadna nagroda tego dla mnie nie zmieni! Może ją zmienić tylko jej gra! Niech spada niżej, bo napewno nie zasługuje na tak wysokie miejsce (choć spadła, dla mnie i tak jest wciąż za wysoko). Ale uczciwie daję jej 7/10, bo nie jest znowu przecież taka zła, ale wybitna też nie!

o bosko swieto poziomeczko jakim ty jestes genialnym krytykiem MNIE ONA SW AGRA NIE PRZEKONALA jaka szlodka wypowiedz o bosko i mydlenie oczu przez oskara i zloty glob najwazniejsz enagrody akademii filmowej na swiecie tez szkoda musiala zpalacic zeby dostac oscara zapewne hehehe

JohnnY_3

Jasieńku, robisz poważne błędy, a jak spojzrałam, było ledwie po 14.00!!!...pora na poobiednie nu-nu, potem bajeczka i do łóżeczka ,-)))

lollii

biorac pod uwage ze od 3 lat ucze sie polskiego to i tak mi dobrze idzie poza tym nie lubie jak ktos mlodszy ode mnie udaje DOROSLEGO bo wiekiem zapewne sie roznimy na moja korzysc a poza tym ty tez robisz bledy SPOJZRAłAM?? co to za slowo tak tak to ty napisalas

Adek666

na 1!!!!!!!!!!!!!! nigdy! Co taki Johnny depp ma powiedzieć?

i_v_

reese ma oc=scara a johnny nie!!1
hahahahaha i co ma powiedziec ale tak na serio to niepokoi mnie ze zarowno Reese jak i Johnny spadaja

JohnnY_3

Drogi Johnny. Aktor Johnny Depp zasługuje na 1 miejsce a ta wasza aktorka zasługje na max 10. Tyle że niemożliwe zeby reese pokonała Anthonego Hopkinska.

i_v_

nutti na 1 zasluguje Meryl Streep i Jack Nicholson ANTHONY HOPKINS okolice depp 7-8 reese mas zracje ok 9-10 pozycji
a ok 2-6 to Nicole Kidman albo Renee Zelweger ktorej w 100 nie ma co jest wielka niesprawiedliwoscia

JohnnY_3

oboze!! Wasza Reese spada?? Nic na to nie poradze. Widać anty fani Reese coś zrobili. Zasłuszyła. I jeszce jedno. Jeden oscar niczego nie zmieni a aktorach.

Adek666

Nutti, to śmieszne... "niech spada. po prostu jej wygląd zbiera mi się na wymioty". To nie konkurs piękności. Nie obchodzi mnie czy Reese jest ładna tylko czy jest dobrą aktorką! A jest. W "Spacerze po linie" zagrała świetnie i należał jej się Oskar. Na 1 miejsce nie zasługuje, bo jedna świetna rola to za mało aby pokonać np. Pacino czy Deppa. Ale na miejsce w pierwszej 10 zasługuje.

Skylaria

nic dziwnego a wies zczemu? bo jestesnkobieta ba kobiety o kobietach raczej nie powinny sie wypowiadac bo przemawia zazdrosc ja jestem facetem i mnie sie tam reese podoba i co ztego ze jeden oscar nie zmienia zdania o oktorze?/ ale niestety jest wielu takich z samymi zlotymi malinami ktorzy sa wyzej od reese np Stallone czy Willis

JohnnY_3

ojeju nie lubie Reese to nie znaczy ze jestem inna. Mam prawo wypowiedziec swoje zdanie. Ja lubie Keire i nic mi nie zrobicie.

JohnnY_3

ojeju nie lubie Reese to nie znaczy ze jestem inna. Mam prawo wypowiedziec swoje zdanie. Ja lubie Keire i nic mi nie zrobicie.

Skylaria

nic dziwnego a wies zczemu? bo jestesnkobieta ba kobiety o kobietach raczej nie powinny sie wypowiadac bo przemawia zazdrosc ja jestem facetem i mnie sie tam reese podoba i co ztego ze jeden oscar nie zmienia zdania o oktorze?/ ale niestety jest wielu takich z samymi zlotymi malinami ktorzy sa wyzej od reese np Stallone czy Willis

JohnnY_3

drogi Jasiu...Bruce'owi ani maliny nie zaszkodzą, ani oskary pomogą...ten facet ma w sobie wielką pasję, ogromny talent i aż kipi testosteronem... a to już mu gwarantuje sukces .......Co do otrzymanych przez Willisa złotych malin...musze dodac, że chętnie złożyłabym na jego szyi dodatkową malinę...wprawdzie nie złotą, ale namiętną i gorącą ..... ,-)

lollii

ojezu Johnny z tobą też musze mieć problem?? Poprostu dla mnie Reese jest brzydka. Lubisz nattke121?? nazywam ją Witherspoonka bo sama chciala:D

lollii

lolilla no wlasnie jestes przykladem kobietki lecacej na tylko ladna BUZKE willisa bo z jego aktorstwem jest slabiutko a malinek zlotych chetnie powiesilcym mu jescze kilka aha i zlotych malin nie nosi sie na szyi a z reszta rob co chcesz JEST SLABY ale pewnie dla was LADNY i dlatego ponoc ma talent

Adek666

Nie chciałam Izuniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Adek666

Nie chciałam Izuniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Adek666

nutti nikt nie pyta cię o zdanie i każdy ma cię dość!! Z kiim chcesz to zaczynasz@! Teraz Johnny!!!!! weź się uspokój!!!

Adek666

nutti nikt nie pyta cię o zdanie i każdy ma cię dość!! Z kiim chcesz to zaczynasz! Teraz Johnny!!!!! weź się uspokój!!!

Adek666

nutti nikt nie pyta cię o zdanie i każdy ma cię dość!! Z kiim chcesz to zaczynasz! Teraz Johnny!!!!! weź się uspokój!!!

_Holly_

nie witherspoonki z flexią dobrze sie zgadalam i tez nie lubi keiry

_Holly_

nie witherspoonki z flexią dobrze sie zgadalam i tez nie lubi keiry

Adek666

Po prostu wszystkie fanki Keiry nie lubią Reese, bo ta zgarnęła Keirze oscara. I tyle :/

bee_5

Bo Reese bardziej sie mależał oskar i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones