Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
34 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Obie są głopie i nienolmalne!! i nie lubie zadnej ale obie mają najwiecej kasy z filmy

Arti_Volo

O taaaak bardzo "głopie" i "nienolmalne" :P W porównaniu z gwiazdą z twojego "awaltalka" to poprostu idiotki! :P

Arti_Volo

głupie? nienormalne? najwyższa pora zajrzeć do słownika w poszukiwaniu innych słów na wyrażanie swoich emocji. Jeżeli dla Ciebie takie aktorki są głupie i nienormalne to nie wiem, które sa dla Ciebie cudowne...

Agniecha

Dlaczego są "głupie" i "nienormalne"? Nie znasz ich, dlaczego mozesz je tak obrażać? Nikt nie ma takiego prawa. To jest karalne. Za takie coś można podać kogoś do sądu. Mozesz jedynie wyrażać opinię na temat ich gry w filmach i to w sposób kulturalny. Nie trzeba pokazywać, że nie jest się zbyt inteligentnym, zapamiętaj to sobie.

Elizabeth_Bennet_2

Boże drogi! Wez dziecko ''wypisz '' sie z filmweb'u bo nie mozna wprost patrzeć na takie posty..Takie strony nie sa widocznie dla niedojrzałych emocjonalnie 13 latków..!!!!!!!!!!!!

_Jacinda_

Nie jestem niedojrzałym emocjonalnie trzynastolatkiem.

Elizabeth_Bennet_2

?????????

to o niedojrzałym emocjonalnie 13 latku było do założyciela tematu- Ari Volo.......................... ..

_Jacinda_

Aha, to fajnie. Myślałam, że to do mnie, ale skoro do kogoś innego, to w porządku. Trochę dziwnie się poczułam.

Arti_Volo

Według mnie wcale nie są głupie.Bardzo je lubie.Obie mają talent ale osobiście wole Reese.

użytkownik usunięty
Arti_Volo

one głupie?? chyba mówisz o sobie. no, ale skoro masz nick BLOG 27 to się nie dziwię...

Arti_Volo

typowy, żałosny komenatrz 13-letniej fanki BLOG 27............

Arti_Volo

Sądząc po ulubionych filmach, aktorach itp to rzeczywiście masz 13 lat. Co prawda też nie przepadam za J. Roberts. Ale nie mogę powiedzieć czy jest głupia czy fajna bo nwet jej na żywo nie widziałem. Poprostu jej udział w filmie nie jest dla mnie wielką atrakcją. Ale i tak wolę filmy z J. Roberts niż z Daniel'em Radcliffe'em czy Emmą Watson. Trzeba być naprawdę młodym i mało filmów w życiu widzieć żeby tych "aktorów" uważać za najlepszych, a za najlepszy film "Harry'ego Potter'a"

Arti_Volo

no tak, niektórzy wolą Blog27 ;P
i pisze się 'głupie', nie 'głopie'
Julia Roberts i Reese to jedne z najlepszych aktorek w Ameryce i najbardziej opłacalnych! Za coś mają te nagrody nie :P
kretyństwo ;P

Albaricoque

Emma Watson i Daniel Radcliffe to jeszcze nic, popatrzcie na innych aktorów, aktorki i filmy, które uwielbia ten użytkownik! Powiem jedno: ja bym sie nie przyznawała. ŻENUJĄCE I ŻAŁOSNE.

Elizabeth_Bennet_2

taa, widziałam.
Gwiazdy 'Tajemnic Smalville' - godne pożałowania ;P
Ale wiecie, każdy ma swój gust i to nie nasza wina, że ten "ktoś" ma tak kiepski :P

Arti_Volo

pewnie Ala i Tola sa lepszymi aktorkami niz Reese i Julia ja lubie je tak samo ale Reese ostatnio jest na fali (Jak w niebie ,Spacer po linie) wie costatnio wole reese ale wiem z ejulia powroci w wielkim stylu

Arti_Volo

One głupie i nienormalne? A spójrz na swojego avatarka. I co widzisz? Dwie idiotki z Blog27

Magdinka

Ręce i nogi opadają... Ala, Tola, Srala, Mala - blog 54

Elizabeth_Bennet_2

Wiesz to przesada! To są najlepsze aktorki! A ty się wogóle na czymś znasz??? Oprócz Blog27??? wiesz nie chce cie krytykować bo chociaż nie jestem ich fanką ale nawet je lubie, ale jeśli masz takie typy jak one to sorry?? Lepiej sie schowaj i niewypowiadaj skoro się wogóle nie znasz na aktorstwie!!!

Arti_Volo

Skąd wiesz jakie są szkoro ich nie znasz? Dla mnie poprostu napisałeś to bo chcesz zwrucić na siebie uwagę. Jesli poprostu nie podoba ci się ich zachowanie lub gra aktorska to wyraź swoją opinię w kulturalny sposób... Widocznie jesteś jeszcze nie na tyle dojrzały by to zrobić...A tak przy okazji to wyraź czemu je za takie uważasz. Na jakiej podstawie tak sądzisz? Chodzi ci o grę aktorską czy zachowanie? Jesli o gre to Reese dostała w tym roku Oscara...najwyższe filmowe wyróznienie...A co do kasy to to jest ich praca...

Arti_Volo

One nie są takie jak ty to określiłaś/łeś.Według mnie lubię oby dwie aktorki, tylko że Reese troszkę bardziej, a Julię troszkę słabiej.Ale ogólnie obie są ok.