Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

hej ludzie!!! podobno Ryan żałuje ze zdradził Reese i twierdzi że spróbuje odzyskać jej miłość bo jest ona jedyną miłością w jego życiu... ciekawe gdzie była ta miłość kiedy ją zdradzał....

Domi_Nique

co o tym myślicie???????? czy warto??????????

http://film.onet.pl/O,1582,1458900,plotki.html

_Holly_

nienawidze Resse ;/ beztalencie i bzydka jak but. Mam nadzieje ze moj Ryanek nie wroci do tej szmaty!

Sachi

Sara, za przeproszeniem to ty jesteś szmatą....Jak coś to Reese może wrócic do Ryana, a nie na odwrót, bo to on ja zdradził, a ona go zostawiła!!!! Jesteś strasznie głupia i nieinteligentna skoro oceniasz ludzi po wyglądzie. Poza tym Reese jest bardzo utalentowana!!!! O jejku....sa ludzie i taborety, ale zeby byc klamka to juz totalne pregiecie!!!! Pozdrawiam biednych rodziców!!! Miłej zabawy w przedszkolu czy gdzie ty tam jestes...Papa

Sachi

Sara, za przeproszeniem to ty jesteś szmatą....Jak coś to Reese może wrócic do Ryana, a nie na odwrót, bo to on ja zdradził, a ona go zostawiła!!!! Jesteś strasznie głupia i nieinteligentna skoro oceniasz ludzi po wyglądzie. Poza tym Reese jest bardzo utalentowana!!!! O jejku....sa ludzie i taborety, ale zeby byc klamka to juz totalne pregiecie!!!! Pozdrawiam biednych rodziców!!! Miłej zabawy w przedszkolu czy gdzie ty tam jestes...Papa

Sachi

Twój Ryanek taaa... może postaw się na miejscu Reese. Ne wiem czy byłabyś szczęśliwa gdyby "twój Ryanek" cię zdradził... Fajnie by było mieć ksywkę szmata?? Sorry, nie sądzę...

Porównanie brzydka jak but kompletnie nie ma sensu (nawet jeżeli Reese byłaby brzydka... a nie jest, przeciwnie, jest bardzo ładna i ma talent...). Mówi się "być GŁUPIM jak but...

Szmata to jest raczej z "twojego Ryanka" i mimo że szkoda mi że ta para nie jest już razem bo pasowali do siebie to mam nadzieję że to Reese nie wróci do męża.

Domi_Nique

nie pozabijajcie się nawzajem.... ja bardzo lubiłam tą parę, a to co jest napisane w gazetach nie zawsze musi być prawdą.. oboje są świetymi aktorami, tylko ostatnimi czasy Phillippe miał mniej okazji do zaprezentowania się... a gadki pod tytułem "mój ryanek" i "jestes szmatą" są chyba dość dziecinne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones