Rhea Seehorn

Deborah Rhea Seehorn

8,8
6 118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhea Seehorn
Bettka

Podobna do mojej eks ;)

Peluquero

sugerowanie, ze jakas brudka polka moze tak wygladac

bulbaa

Zakładanie ze moja eks jest Polką

bulbaa

Co za tepy ksenofob, akurat ma bardzo slowianska urode, a Polki to jedne z najladniejszych kobiet ty prymitywny polaczku.

master_of_vinyl_donuts

Dowody naukowe prosze na potwierdzenie tej tezy. Bez dowodow badan itd nie wypowiadaj sie. A za piwiedzenie "polaczku" obys dostal w pysk. Szacunku do ojczyzny!

grzesipization

A co wspólnego z szacunkiem do ojczyzny ma użycie słowa polaczku? Gdyby za każdy nonsens i żywy dowód nierozumienia znaczeń słów dawali po pysku, prawdopodobnie chodziłbyś opuchnięty.

Treh

No ty napewno

grzesipization

Na pewno.

grzesipization

Chyba nie rozumiesz w jakim kontekscie sie uzywa tego slowa, wiec sam sobie strzel w jape

master_of_vinyl_donuts

Strzela to twoj ojciec matce.

użytkownik usunięty
Bettka

Nom.

Bettka

Bardzo dużo sexappeal'u :)

Bettka

Podoba mi sie jej rola w Better Call Saul. Ma miły wyraz twarzy :)

Bettka

Widziałem ją tylko w Better call Saul i faktycznie ujmujący ma głos i to jak mówi ;)

Bettka

Nie wiem co uroda taka sobie i denerwujący głos.

Bettka

"bardzo"? serio masz taki gust?

Rockman92

ja też mam taki gust. twój ideał kobiety to pewnie angelina jolie albo jakieś inne sztuczne gówno, no nie? xD

yossarian84

Nie mam ideałów. Po drugie jakim prawem nazywasz kobietę której nawet osobiście nie znasz gównem? Dorośnij. A Rhea na pewno nie jest bardzo ładna, gdyby była ankieta wtedy byś zobaczył falsyfikowalny dowód.

Bettka

Piękna kobieta, ma coś w oczach, w uśmiechu. No i rzeczywiście ujmujący głos jak ktoś już zauważył

Bettka

Oczy, spojrzenie ma czasami jak nasza śpiewaczka Margaret ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones