Rhys Wakefield

7,5
2 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhys Wakefield

Nie wiem jak Wam, ale oglądając "Noc Oczyszczenia" ten chłopak przypominał mi mimiką twarzy i
fryzurą Heath'a Ledgera z "Mrocznego Rycerza" (głównie poprzez miny do kamery)... ciekaw czy
umiałby zagrać podobnie Jokera :D

peter_max

Racja- był niesamowity i łudząco podobny

peter_max

to samo pomyślałam podczas oglądania tego filmu! głównie specyficzny, szeroki uśmiech przypominał mi 'Jokera' :]

peter_max

prawda :D też o tym sobie pomyślałem

użytkownik usunięty
peter_max

Tak samo ;D

peter_max

masz rację, o tym samym pomyślałam.

peter_max

hahha myślałem, że jedyny zauważyłem podobieństwo xd i jeszcze jak odgarnął te włosy z twarzy do kamery, drugi Ledger :D

peter_max

On ogólnie w tym filmie pokazał, że zagrałby nieźle jako czarny charakter - psychopata. Niekoniecznie musi to być Joker.

Guilder

Tylko szkoda, że póki co ma tak ubogą filmografię. Bo co jak co, ale ma on wielki potencjał do ról psychopatów. Mi jego rola skojarzyła się również z Paulem z Funny Games U.S.

peter_max

Dokładnie! Też od razu skojarzyłam go z Jokerem. To przez te gesty, szeroki uśmiech, ''uprzejmość''. Z pewnością świetnie wypadłby w tej roli. Chyba ma smykałkę do czarnych charakterów, ale coś mało grywa :/ Jak na razie ma kiepski dorobek filmowy, mam nadzieję, że to się zmieni.

Blau95

Również znam go z "Nocy Oczyszczenia" i zrobił na mnie naprawdę spore wrażenie w tym filmie. Joker pełną gębą i wydaje mi się że wzorował się na tej postaci w największym stopnii bo wykonywał charakterystyczne gesty (odgarnianie włosów, szeroki uśmiech, ton głosu i mimika twarzy) właśnie dla Jokera Ledgera.

Póki co ma 25 lat i zagrał w kilku przeciętnych filmach, na pewno będę jego karierę bacznie obserwował.

XXXD

Dokładnie, jest młody, całe życie i kariera jeszcze przed nim. Może będą z niego ludzie :D

peter_max

zgadza się tak samo pomyślałam

peter_max

Dla mnie ten aktor jest połączeniem Jokera i Dextera. Ma w sobie coś niepokojącego.

peter_max

On na pierwszy rzut oka przypomina mi wiele osób. Patrzę na kogoś i myślę "kogoś mi przypomina". Potem stwierdzam, że przypomina mi Rhysa. Jednak kiedy porównuję zdjęcia, podobieństwo znika, chociaż czasami wciąż się kojarzy. Patrząc na Toma Odella, pomyślałam, że jest do Wakefielda podobny. A potem - o, jednak nie. Naprawdę ciekawy typ urody. Ale jednak ten facet ma w sobie coś, co przyciąga ;)

użytkownik usunięty
TheSimple

O tak, zdecydowanie ma :)

peter_max

A Mi przypomina Johna Malkovica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones