Richard Dawkins

Clinton Richard Dawkins

[{"id":21,"name":"himself","above5p":true,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/553677/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":62,"rate":8.064516129032258,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/553677/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":8.333333333333334,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/553677/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":6,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/553677/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":3,"rate":3.6666666666666665,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/553677/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":1,"rate":9,"desc":"ocena","profession":"materiałów do scenariusza"}}]
8,1
62 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Richard Dawkins
  • Nie mogę przyjąć jego wszystkich koncepcji (zwłaszcza a priori), jednakże zdecydowana większość z nich, jak najbardziej do mnie przemawia. Poza tym niezmiernie inteligentny i dowcipny typ - da się lubić :)

• użytkownik usunięty

Rob_Rock Podpisuję się pod tym :)

• Rob_Rock Zgadzam się z pierwszym zdaniem, ale co do jego charakteru to słyszałem, że nie jest często zbyt sympatyczny, bardzo dba o image i stara się wychodzić bardzo dobrze przed kamerami, ale prywatnie podobno jest niezbyt sympatyczny i bardzo nietolerancyjny dla tych, którzy nie kierują się logiką, czasem to zauważyłem na You Tube. Ale być może to nie prawda.

• jfjsas07 A jak niby być tolerancyjnym dla ludzi nie kierujących się logiką? o.O

Zwłaszcza, że cała jego "nietolerancja" zamyka się w powiedzeniu komuś wprost, że jest idiotą, a nie proponowaniu budowania obozów koncentracyjnych dla rzeczonych idiotów.

• rozkminator Logika jest taka i prawda jest taka, że duchy i reinkarnacja są faktem i tyle w temacie. A Bóg jest inteligencją więc istnieje bo wszystko ma skutek i przyczynę. Wielki Wybuch nic nie tłumaczy, bo to to samo co magiczna różdżka. Pajac. Tyle w temacie.