Richard HammondII

Richard Mark Hammond

9,6
1 489 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Richard Hammond

Hammond nie umieraj !

użytkownik usunięty

To jeszcze nie jest Twój czas. Kto Cie zastąpi w "Top Gear'ze" ? Chłopie wracaj szybko do zdrowia :(

Tak,tak, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią!!! Richard, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki!!! Top Gear bez Chomika to już nie Top Gear!!! Czekamy na wiadomość o Twoim powrocie do zdrowia ;))

Queen_of_Spiders

Forza Richard!
Nie daj się, Chomiku!
Czekamy na Ciebie wszyscy, wróć do nas w pełni sił, tak samo świrnięty jak zawsze :)

Przecież macie stiga w szafie do takich numerów. Po co sam się pchałeś?

Richard! Nie umieraj tak szybko, tak młodo! Tyle przyczep do rozwalenia, tyle samochodów, które trzeba sprawdzić! Top Gear to jedyny (jak dla mnie, bo jestem dziewczyną) dobry program o autach! Bez ciebie, to już nie program! W dodatku, kto miał by prowadzic program Brainiac? Chomiczku, wracaj szybko do zdrowia...

HAMSTER!! Trzymaj się i wracaj do nas!!
Zgadzam się z przedmówcami - Top Gear bez Hamstera to już nie będzie to. Tak więc - czekamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Chomiczku!!! Trzymaj się, jak się dowiedziałam rozryczałam się :(. Bez ciebie Top Gear nie ma szans. Trzymam kciuki. Zdrowiej nam kochany!!!

Maniek_26

Trzymaj się Richard... nie możesz nas opuścić... po prostu nie możesz... Wracaj szybko do zdrowia

LordSkylar

Hammond, 3maj się! Jesteśmy z Tobą ;* Top Gear musi trwać, ale tylko razem z TOBĄ!!! ;*

martitka1_1991

"Rankiem 22 września jego stan został określony już jako stabilny."
Twardy chłop z niego :) Trzymajmy nadal kciuki za niego !!

wojtekgal

Hammond!! Co Ci odbiło, żeby testować jakieś rakietowe bolidy?! Wracaj do zdrowia!!! Miejmy nadzieje, że rehabilitacja pozwoli mu na dalsze prowadzenie Top Geara w przyszłości. Ktoś musi być alternatywą dla tego loosera _\m Clarksona;). Swoją drogą ciekawe czy pokażą to w jakimś odc. Jeśli Chomik się wyliże to pewnie tak. Wie ktoś czy bbc2 jest na cyfrze??

Wybaczcie, że zapytam. Wiem, że miał wypadek i w ogóle, ale czy jego życiu zagraża niebezpieczeństwo?? Stan jest stabilny??

Szajba

Jego stan jest stabilny i za pewne niedługo wróci do zdrowia, tak więc po co te dramatyzmy???

Szlifara

Biedny Chomik......

użytkownik usunięty
Szajba

Podobno przenieśli go z intensywnej terapii na zwykły oddział. Tyle słyszałem w radiu. Czyli chyba jego stan się poprawia :)

Hamster wraca do zdrowia, a z miejsca wypadku to go helikopterem zbierali...

exelero

Napewno się pozbiera :D:D SErio, wierzycie w Niego? Bo ja tak :D mam kciuki....
Jeszcze wczoraj płakałam, a dzisiaj jestem pełna dobrych myśli.

3mam kciuki za tego skurczybyka i nie wątpię ze szybko wróci do TOP GEAR

krritv

Richard, proszę... Jak Ciebie zabraknie pzrestanę oglądać Top Gear, Clarkson to nie to samo :( ...

Gabrielle

Richard wygrał !!!

"Richard Hammond nagle podniósł się i usiadł na łóżku, otworzył oczy i zapytał co się stało - Clarkson odpowiedział - Miałeś wypadek samochodowy. Hammond spytał czy jechał jak głupek, potem wstał i roztrzęsionym krokiem poszedł do łazienki."

Zapraszam do artykułu Jeremy'ego Clarksona na łamach The Sun
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006440317,00.html [www.thesun.co.uk/articl...]

Richardzie wracaj do zdrowia bardzo szybko , nie umieraj bo kto poprowadzi Brainiac ?? Ty jesteś najleprzy trzymaj się .

trzmamy kciuki za szybki powrót do zdrowia, nie moze go przeciez
zabraknac :(

Biedny Hammond
Życze Mu wszystkiego najlepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones