Rick RossIII

William Leonard Roberts II

5,3
37 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rick Ross

robi muzyke dla dzieci, wciska kit, ze jest bossem i dorobił sie hajsu na handlu koksem na skale światową, kokainowy boss, no ku*wa beka na głos.
koleś za młodu był klawiszem, pracował w wiezieniu, potem obciał włosy, zapuscił brode, wydziarał sie, załorzył okulary przeciwsłoneczne i teraz zgrywa gangstera, ręce opadają, a podobno 50 centowi zarzucali, ze jest "wanksta" człowiek który na serio handlował narkotykami i dostał 12 kulek. jak on jest wanksta to kim jest rick ross?

BlackShit

oj, jesteś od biednym Polskich raperów? Nie lubisz życia na poziomie i kasy? Co z tego że był klawiszem? Zobacz teraz kim jest, to jeśli on jest beka na głos to ty kim jesteś? Rick Ross jest teraz Biggest MC 2012 wg MTV

Motec

kazdy lubi życie na poziomie, ja nic do tego nie mam.
mam natomiast to tego o czym on nawija, a nawija bzdury i ścieme, rapuje, ze handlował koksem i jest bossem w miami, a prawda jest taka, ze nie handlował żadnym koksem tylko był klawiszem i nie jest bossem tylko piz*ą
a biggest mc owszem jest, ale tylko pod względem kilogramów, spasła świnia i przygłup, officer rickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy w stanach to jest idol białych dzieci z dobrych domów wieku lat 14-18 cała reszta sie z tego cymbała śmieje

BlackShit

ja tam lubie jego muze i nie obchodzi mnie ile jest prawdy w tekście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones