Rita Volk 

Margarita Volkovinskaya

7,6
1 094 oceny gry aktorskiej
Rita Volk
Rita Volk, a właściwie Margarita Volkovinskaya przyszła na świat 3 września 1990 roku w uzbeckim mieście Taszkent. W wieku sześciu lat wraz z rodziną przeprowadziła się do San Francisco. Niedługo po przyjeździe została zauważona przez agencje modelek, czego efektem były liczne występy w reklamach.

Uczęszczała do Lowell High School. W trakcie nauki brała udział w zajęciach aktorstwa oraz grywała w szkolnych przedstawieniach. Po zakończeniu liceum rozpoczęła naukę na Duke University. Należała wówczas do grupy komediowej i występowała w produkcjach studenckich. Rita ukończyła edukację z licencjatem w dziedzinie psychologii i promedycyny.

Ne ekranie zadebiutowała w 2012 roku, gdy wystąpiła gościnnie w serialu "Partnerki", a rok później zagrała w "Mroczne zagadki Los Angeles". Następnie otrzymała jedną z głównych ról w komedii "Igrzyska na kacu". Ponadto brała udział w sesji zdjęciowej dla Elisabeth Caren.

Niedługo potem została zaangażowana do serialu stacji MTV - "Faking It". Początkowo ubiegała się o rolę Karmy, jednak ostatecznie wcieliła się w postać Amy Raudenfeld. Aktorka za tę rolę otrzymała pozytywne opinie od krytyków oraz nagrodę Teen Choice. Ponadto dołączyła do obsady serialu "Relationship Status" oraz dramatu "Holding Patterns".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 września 1990

miejsce urodzenia: Taszkent, ZSRR, (obecnie Uzbekistan)

wzrost: 165 cm

Ukończyła Duke University w Durham (Karolina Północna, USA) na wydziale psychologii i promedycznym.
Zanim wcieliła się w postać Amy w "Faking It", brała udział w przesłuchaniu do roli Karmy. Ostatecznie angaż otrzymała Katie Stevens.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych