SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Partnerki

Rizzoli & Isles
2010 - 2016
1 godz.
7,7 6 411
ocen
7,7 10 1 6411
4 359
chce zobaczyć
Detektyw wydziału zabójstw, Jane Rizzoli, i patolog sądowy, dr Maura Isles, współpracują ze sobą, rozwiązując sprawy kolejnych morderstw w Bostonie. Więcej Mniej
Partnerki zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W bostońskiej komendzie wydziału zabójstw pracuje zgrany duet pięknych, błyskotliwych kobiet. Detektyw Jane Rizzoli (Angie Harmon) to odważna policjantka o silnej osobowości. W prowadzonych postępowaniach śledczych odznacza się niezłomnością i porywczym charakterem, odziedziczonym po włoskich przodkach. Doktor Maura Isles (Sasha W bostońskiej komendzie wydziału zabójstw pracuje zgrany duet pięknych, błyskotliwych kobiet. Detektyw Jane Rizzoli (Angie Harmon) to odważna policjantka o silnej osobowości. W prowadzonych postępowaniach śledczych odznacza się niezłomnością i porywczym charakterem, odziedziczonym po włoskich przodkach. Doktor Maura Isles (Sasha Alexander) jest ekspertem medycyny sądowej i biegłym patologiem. Dla jej chłodnego umysłu badacza liczą się jedynie racjonalne argumenty oraz perfekcyjne posunięcia. Pomimo dzielących je różnic, kobiety tworzą w pracy charyzmatyczny zespół, skutecznie rozwikłując sekrety morderstw i tropiąc niebezpiecznych przestępców. Prywatnie zaś, łączą je więzy prawdziwej przyjaźni, dzięki której wspierają się w trudnych chwilach osobistych dramatów.

na podstawie
Tess Gerritsen (powieść) /
studio
Hurdler Productions / Ostar Productions / Warner Horizon Television (współudział)
tytuł oryg.
Rizzoli & Isles
inne tytuły
Rizzoli and Isles (tytuł roboczy) USA
Rizzoli (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Lee Thompson Young, aktor grający rolę detektywa Frosta, popełnił samobójstwo w sierpniu 2013 r. Prawdopodobną przyczyną targnięcia się na swoje życie była depresja, ale mówi się również, że na decyzję tę mogła wpłynąć religia wyznawana przez aktora - Yorùbá.
Elizabeth BerkleyJennifer ConnellyRose McGowanSarah Paulson 
Winona Ryder były rozważane do roli dr Maury Isles.
Jennifer Beals była rozważana do roli dr Hope Martin.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych