River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

napisze mi ktos dlaczego Keanu byl oskarzany za jego smierc?
Bo nie kumam tego ;p

kaaarolaaaxD

?????????????????????????????????????????????

kaaarolaaaxD

Teoretycznie to przez Niego zaczął ćpać.

kaaarolaaaxD

nie... nie przez niego.. zaczol cpac podczas krecania idaho... no tam jak wiadomo zaangzowani byli chlopcy "z ulicy", river wpadl w gorszy crowd no i troche sie "zatracił" w przygotowaniach do roli. no ale niejest to podstawa do obarczania keanu wina za nałog riva ... bo treba byloby obarczyc wina kazdego operatora kamery, aktora drugoplanowego, makeupistów i reszte zalogi praujacej przy filmie z gusem na czele :)

kaaarolaaaxD

To Keanu dał mu prochy w dniu jego śmierci

agnes_5

Nie prawda. Nie wiem skąd takie wymysły. Nie podali nazwiska dealera. Oglądałam ostatnie 24 h. i czytałam jedną z jego biografii. Zdołowany był tym, że odwołali jego występ w klubie depp'a i zażył mieszankę wybuchową - hera plus koka

Vanillia

Tak, ale w gazecie Film z 1994 roku chyba ze stycznia była notatka, że Hoolywood oskarża Keanu o jego śmierć, że od niego właśnie otrzymał zabójczą mieszankę.Byli przyjaciółmi i tak tragicznie to się skończyło.

agnes_5

Dziennikarstwo w 1994 roku goniło za plotkami i tak samo robił film cytując różne brukowce. Obejrzyj sobie dokument ostatnie 24 godziny z jego życia i może znajdziesz tam odpowiedź.

agnes_5

To nie Keanu a John Frusciante z Red Hot Chili Peppers dal mu podobno prochy, ktore go zabily. Pisze podobno bo oficjalnie sie o tym nie mowi. Rodzina i przyjacie milczeli i micza bo dzien dzisiejszy. Wszystkim, ktorzy pragna wiedziec wiecej o smierci a przede wszystkim zyciu Rivera, bardzo polecam ksiazke Barrego Lawrenca "River Phoenix-the truth behind the myth". Barry poswiecil 6 lat na zbieranie informacji o Rivierze, rozmawial z bardzo bliskimi przyjaciolmi Riviera. Czesc z nich chciala jednak zostac anonimowa, wiec mozna sie tylko domyslac z kim rozmawial. Wiem od autora, ze rozmawial z jedna z jego trzech dziewczyn, niestety nie wiem z kora. To wlansie od znajomych Rivera i ludzi,, ktorzy byli tej nocy w Viper Room i byli swiadkami calego zajscia, ktore bez problemu mozna bylo ogladac w meskiej toalecie, Barry dowiedzial sie, ze osoba, ktora dala mu zabojcza dawke byl John Frusciante. Niestety nikt z tych osob oficjalnie o tym nie mowi a jezeli juz to wola zostac anonimowi. To cp jest pokazane w "Ostatnich 24 godzinach "tez do konca nie jest prawda. Nie jest na przyklad prawda, ze zanim wyszli do Viper imprezowali w hotelu. Byli tam bardzo krotko i zaraz udali sie na przyjecie z okazji Hallowen do aktora Jeremego Londona. Bylo tam duzo ludzi, min Leonardo Di Caprio. Tam tez zreszta dlugo nie zabawili. Stamtad pojechali do Vieper i no i pozniej stalo sie najgorsze...
Keanu z Riverem zapewne nie raz brali razem narkotyki i moze byl osoba, ktora jako pierwsza mu je dala,ale w dniu smierci Rivera to nie Keanu dal mu dragi. Jego nawet nie bylo w LA. W tym czasie krecil "Speed" i byl w miejcu (miescie) gdzie krecono.

ala79

Dzięki za tak ciekawy opis tego i muszę tobie przyznać rację to o czy piszesz, a czy tę książkę można gdzieś dostać w Polsce?

EHNATON2

Z tego co wiem to niestety w Polsce nie mozna jej dostac. Ale jezeli znasz troche angielski to warto ja zamowiC. Nie bedziesz zalowal. Tu jest link do strony, na ktorej mozna zamowic ksiazke z dowolnego miejsca na swiecie. Ja mieszkam w stanach wiec nie mialam wiekszych problemow z zamowieniem ale wiem, ze ludzie z Europy zamawiali z tej strony i nie mieli zadnych problemow.To jest strona autora wiec nie msz sie czego obawiac. Jezeli masz jakies pytania to smialo pytaj, a ja mam nadzieje bede w stanie odpowiedziec:)
A oto link:

http://www.mandarinmedia.com/projects/barry/order.htm

ala79

Dzięki ALa ,szkoda że nie ma jej po polsku i przypuszczam że książka musi być bardzo interesująca. Historia Rivera bardzo mi przypomina mojego kolegi jeszcze ze szkoły który zginął podobnie jak River. Ciągle zadaje sobie pytanie czemu nie widzimy że coś złego się z naszymi bliskimi a zauważamy to dopiero w tedy kiedy jest już za późno.

kaaarolaaaxD

I nie skumasz, bo nikt Ci tego nie wytłumaczy. Każde z nas gów*o wie. Możesz jedynie być pewna, że to ma powiązania z rolą w filmie: "My own, private Idaho" i z narkotykami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones