Robert Biedroń

3,0
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Robert Biedroń

Na świeci krąży taka legenda. Nie wiem czy to prawda. Ale ludzie plotkują, przypuszczenia płodzą. Nikt nie wie czy to prawda, no ale... w końcu w każdym kłamstwie jest jakieś ziarno prawdy, kto wie...
A więc zacznijmy od początku. Ponoć robercik kiedyś oglądał ,,Conana Barbarzyńcę". I doszedł do 67 minuty. W tym momencie się podniecił. Myślał, że będzie coś wspaniałego (dla niego oczywiście). Ale nagle w 68 minucie szok, przerażenie. Nie do wiary.
Ponoć po tym wydarzeniu nigdy już nie doszedł do siebie. Już nigdy nie był sobą. Już nigdy nie odzyskał równowagi.
I postanowił, że za swoją traumę będzie się mścił na całym świecie. Dlatego rozpoczął karierę polityczną.
A w jego domu jest pełno kaset VHS, płyt DVD z filmem ,,Conan Barbarzyńca" który urywa się na 67 minucie. Tylko nie myślcie, że to ,,Kula" z Samuelem L. Jacksonem. To coś innego. Tyle kopi filmu, które przezornie kończą się na 67 minucie. robercik nigdy nie wyszedł poza 67 minutę bo zwyczajnie się boi. Ponoć w nocy śnią się mu koszmary z tej 68 minuty, budzi się zlany potem, krzyczy w nocy. Jego partner mówi mu: ,,robert, spokojnie, to tylko koszmar".
Zawsze gdy zbliża się do 68 min. to się trzęsie, boi, robi niespokojny. Nigdy nie wyszedł poza 67 min.
Tak ludzie na mieście powiadają. Ale czy to prawda. Raczej nie. Ale kto wie...

ChubakaCieLubi

nic mnie nie ściska. To ty i chemas macie ból wiadomo czego. Nie wiem gdzie coś widzisz. Jestem spokojny i opanowany. To ty i chemas tracicie równowagę i chcecie na mnie donosić, szpicle jedne

Shadow_dawnego_ggggggg

Znowu brałeś dopalacze biedaku, spokojnie to minie.

ChubakaCieLubi

słuchaj, ból wiadomo czego to macie wy, tj. biedrona, chemas i ty. Rozumiesz, anal boli. Więc proszę nie pisz mi że mam ból d... Bo to nie trafione zważywszy na preferencje seksualne tegoż pana pod którym piszemy, twoje i chemasa. No chyba że ktoś jest kimś i jest tylko 2, a może nawet 1. Czy masz na imię robert?
A i jeszcze jedno: czy drogi chubako wybaczyłeś mi już ten zalew czegoś tam czy mam na kolanach cię prosić abyś ty, wielki człowiek, wybaczył mi zalew
Swoją drogą jak tak dalej będę zalewał to może ty noe zostaniesz

Shadow_dawnego_ggggggg

Przyjmuję Twoje skruszenie, zwłaszcza że tyle przeżyłeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

Jesteś poetą chociaż widzę tutaj dotknięcie macką c'thuna.

ChubakaCieLubi

ja chyba wiem, ja chyba wiem, ja chyba wiem, dlaczego tak wsierasz chemasa, a on ciebie. Może to ty jesteś Krzysztof Śmiszek
http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/zdjecia/539888,1,robert-biedron-z-partnerem-n a-wakacjach-w-malezji.html

ChubakaCieLubi

Zgłoś gnojka tak ja zgłosiłem, a jak nie poskutkuje zgłoszę do administracji blokadę konta. To trol zwykły pospolity, jak zobaczył, że nie reaguje na jego zaczepki, to teraz doczepia się do Ciebie. Zgłoś i ignoruj i zobaczymy co z tego wyniknie. Jak już się ostro nakręci to go zgłosimy

chemas

smrodku, swoim smrodem obdzielasz innych. konfidencie, robisz coś złego, a a później do takich samych rzeczy namawiasz innych. Ale chubaka cię posłucha, bo swój swojego posłucha. Pewnie swoich bachorów też uczysz: zawsze i wszędzie trzeba donosić, kablować, skarżyć. I bachory już w pisownicy nic tylko kablują.

chemas

chemasie, Robercik ma 2 % poparcia. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/new s-andrzej-duda-liderem-rafal-trzaskowski-drugi-najnowszy-sonda,nId,4533237
To ,,dużo". Gorzej niż Magdalena Ogórek 5 lat temu. Czyli będzie na niego głosował co 50 Polak. Ty oczywiście bedziesz w grupie tych wyjatków. Tak?

chemas

Słyszeliście najnowsze wieści:
Czerwony jak cegła, rozgrzany jak pies, Musi bieć, musi bieć.

ChubakaCieLubi

o widzę że twój koleś namawia cię do skarżypyctwa, kablowania, donosieclstwa. Ja napisałem żartobliwy komentarz blisko rok temu. Ty mi się wpiepszyłaś we wrześniu. 2 I tego roku zaczął ze mną zaczynać chemas. Musiał z bydlakiem podjąć walkę. A wtedy on zaczyna na mnie donosić, jak to on zaczął. A teraz pisze ,,prawdę" o naszej kłótni: ,,To trol zwykły pospolity, jak zobaczył, że nie reaguje na jego zaczepki, to teraz doczepia się do Ciebie". Tak, tak, ja go zaczepiałem. Wystarczy do góry zerknąć, żeby się przekonać kto kogo zaczepiał. No dalej konfidencie, leć na przełaj donosić. I napisz, że chemas został ,,zaczepiony" przez ggggggg. A następnie utwórz KOCH - komitet obrony chemasa

ChubakaCieLubi

hehe, mówiłem, uderz w stół ..., nie reaguj, nie warto, krew go zaleje, a my przecież możemy sobie rozmawiać, nie koniecznie na jego temat, ..., hm czekaj czekaj, a kogo ja miałem na myśli ..... kuźwa zapomniałem. Pozdrawiam

chemas

Działa hoho :)

chemas

k..a mać, wszędzie konfidenty

chemas

,,a my przecież możemy sobie rozmawiać" - a kto kapusi ci broni? Może ja? Zgłoś mnie na prokuraturę że zabraniam ci z czubaką-czubkiem gadać. Aleś sobie wymyślił. Ja ci zabraniam z czubkiem gadać. Też mi coś.
Co ja do was mam? Nic? wy mnie zaczepiacie bez powodu. A z czubakiem to możesz nawet w tym gayclubie w Złocieńcu gadać. Dlaczego tutaj kapusiu?
Ale proszę gadajcie o mnie. Wszak dla mnie to zaszczyt że dwóch gayów o mnie gada. Akurat o mnie. Ależ wyróżnienie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Zaszczytem byłoby gdybyś założył wreszcie tornister i poszedł do szkoły.

ChubakaCieLubi

Zaszczytem byłoby gdybyś wreszcie dokonał czynności lubieżnej na bieronie albo na księżniczce lei.

ChubakaCieLubi

masz biedronę za nic ale chemas najwidoczniej nie czyta twoich komentarzy bo podnieca się twoim uwielbiedniem do biedrony. Czy wyjawiłeś już chemasowi na randce, że masz biedronę za nic? Uważaj, bo może ci nie wybaczyć. I z liścia cię potraktować zamiast buzi, buzi. Uważaj, uważaj czubako

ChubakaCieLubi

to ciebie sciska i tego ci trzeba:
https://drive.google.com/open?id=1DbU64rvhaQiIuqk_gXpiVPO88c8pC0xL

chemas

Słyszeliście najnowsze wieści? Trwają przymiarki aby wystawić Biedronia do kandydatury na prezydenta Warszawy. Czy mały Słupsk to dla Robercika za mało? Tylko jeśli wygra to już nie będzie seks w mniejszym mieście tylko to już będzie seks w wielkim mieście.

chemas

Bo nie uwierzycie. Po raz pierwszy uroniłem łezkę nad Robercikiem. Miał zapewniony elektorat. Twardy i pewny, pięcioprocentowy. Tymaczasem okazuje się że nawet polscy homoseksualiści nie postawili krzyżyka przy koledze po ,,fachu". Niemożliwe. Jak to się mogło stać? A może głosowali na Krzysztofa Bosaka. Wszak Robercik się w nim podkochiwał. I przeszło to na nich*.
Nie wiem, nie wiem. Tak czy owak trudno to wyjaśnić. To 2,21% jest gorsze niż wynik Magdaleny Ogórek (2,4%). A może Robercik nie pasował do rymowanki. Za 5 lat wystawią rabieja i on wystąpi z hasłem (piosenką): ,,polska lesbijko, polski geju, postaw krzyżyk przy rabieju". Czekam na Wasze komentarze. Ciekawe jak Wy uważacie, Drodzy Filmwebiczowie?
Chemasie, jak myślisz?

*Syfilis też przechodzi na elektorat.

Shadow_dawnego_ggggggg

co wy macie do tego człowieka?

BloodyMassacre

,,wy" - to znaczy kto? Ja i kto jeszcze?
Ja nic do niego nie mam. Co ja miałbym do niego mieć? Mnie nie obchodzą jego miłostki. Trochę drażni mnie tylko to wychodzenie ze swoją prywatnością na ulicę. Poza tym ta ciągnota do przywilejów. homoseksualiści nie powinni mieć przywilejów. Ale nie powinni też być prześladowani. A o agresji fizycznej to już nie wspomnę.
Po prostu ktoś opowiadał mi tę anegdotę. To ją przytoczyłem. Tyle że z góry powiedziałem, że to nieprawda. Tyle. Naprawdę nie wierzę w tę anegdotę. Nic do biedronia nie mam. Naprawdę.
To homoseksualiści chemas i czubaka-czubek mnie atakują. Tyle. Ja nikogo pierwszy w sieci nie zaatakuję.
pozdrawiam
Cień dawnego ggggggg

chemas

troll a z wyglądu jak jaro

chemas

Każdy zakaz ma swoją historię (https://drive.google.com/open?id=0B-_tsNN_qv65elI5MVNVcndCSFk). Ale ty trolu tego nie zrozumież.

chemas

https://drive.google.com/open?id=0B-_tsNN_qv65elI5MVNVcndCS Fk

chemas

https://drive.google.com/open?id=0B-_tsNN_qv65elI5MVNVcndCSFk
Chyba nareszcie się udało

BloodyMassacre

Masakre, Robercik ma 2 % poparcia. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/new s-andrzej-duda-liderem-rafal-trzaskowski-drugi-najnowszy-sonda,nId,4533237
To ,,dużo". Gorzej niż Magdalena Ogórek 5 lat temu. Czyli będzie na niego głosował co 50 Polak. Ty oczywiście bedziesz w grupie tych wyjatków. Tak?

BloodyMassacre

Bo nie uwierzycie. Po raz pierwszy uroniłem łezkę nad Robercikiem. Miał zapewniony elektorat. Twardy i pewny, pięcioprocentowy. Tymaczasem okazuje się że nawet polscy homoseksualiści nie postawili krzyżyka przy koledze po ,,fachu". Niemożliwe. Jak to się mogło stać? A może głosowali na Krzysztofa Bosaka. Wszak Robercik się w nim podkochiwał. I przeszło to na nich*.
Nie wiem, nie wiem. Tak czy owak trudno to wyjaśnić. To 2,21% jest gorsze niż wynik Magdaleny Ogórek (2,4%). A może Robercik nie pasował do rymowanki. Za 5 lat wystawią rabieja i on wystąpi z hasłem (piosenką): ,,polska lesbijko, polski geju, postaw krzyżyk przy rabieju". Czekam na Wasze komentarze. Ciekawe jak Wy uważacie, Drodzy Filmwebiczowie?
Bloody, jak myślisz?

*Syfilis też przechodzi na elektorat.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jesteś zboczeńcem.

skalp_el

A ty jesteś prawomyślny, wolnomyślny, wykształciuch, lewak, a to znaczy że jesteś tą ,,ostatnią nadzieją". skalpel - NOWA NADZIEJA ludzkości.
A swoją drogą lewaki to ci powiedzą, że homoseksualizm, transseksualizm, gerontofilia itd. to nie żadne choroby, zboczenia, wręcz to coś jak najbardziej normalnego. Przypomina mi się taki australijski lewak Singer który chce legalizacji zoofili. Morał z tego jest taki, że dla lewaków nie ma zboczeń. A jednak nazywasz mnie ,,zboczeńcem". Więc jednak są jakieś zboczenia. Jakie to? I skąd wiesz, że ja je praktykuję? Jasny pieron, czy ja dobrze rozumiem!!!! Wam już się tak w głowie pokręciło, że dla was dawniejszy synonim normalności to teraz już ,,zboczenie". Czy to że jestem heteroseksualistą oznacza dla ciebie ,,zboczenie". Czyli teraz ,,normalni" są homoseksualistami, zoofilami itd., a ,,zboczeńcami" są heteroseksualiści. Tak mam to rozumieć? Czy dla ciebie ,,chłopak + dziewczyna" to ,,zboczona rodzina"?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nawet nie czytam tego bełkotu zboczeńcu. :*

skalp_el

No tak, bo nie potrafisz się odnieść do moich argumentów. Tak z wami lewakami.

Shadow_dawnego_ggggggg

Po prostu nie odnoszę się do bełkotu krzykaczy, a Ty jesteś właśnie takim krzykaczem Ostatnio krzykacze są w modzie (Andruszkiewicz), bo i społeczeństwo chamieje.

I głupieje, czego przykładem jesteś Ty i używanie przez Ciebie stworzonego przez Lenina określenia "lewak", którym zwykł nazywać każdego, kto nie zgadzał się z bolszewikami.

skalp_el

tere fere
A dzięki tobie społeczeństwo ,,mądrzeje". To też dzięki takim jak gros (Polacy zabili więcej żydów niż niemców), barak obama (polskie obozy), szef FBI comeyni itd. (naziści mieli pomocników w Węgrzech i Polsce). OświecaCIE takie ,,ciemne masy" jak ja.

Shadow_dawnego_ggggggg

Poza tym, naucz się pisać po polsku.

skalp_el

co masz na myśli?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nazwiska piszemy wielką literą. Ciężko się czyta ten Twój bełkot.

skalp_el

człowieku, nie zrozumiałeś przekazu. Wrogie narody i wrogich ludzi z zasady piszę małą literą. Nie dostrzegłeś że ,,Węgrzy", to jednak ,,Węgrzy". A niemcy to ,,niemcy", nie ,,Niemcy".

Shadow_dawnego_ggggggg

Czyli w imię tych bredni kalasz ojczysty język.

Tak, nastała era głupoty.

skalp_el

Po to jest semantyka, aby wypowiedzi były jasne i klarowne. Wróg z małej, przyjaciel i neutralny z dużej.

Shadow_dawnego_ggggggg

Wielką i małą, a nie "z małej" i "z dużej".

Poza tym, żałosne.

skalp_el

żałosny to ty jesteś

Shadow_dawnego_ggggggg

Ależ ciachasz ciętymi ripostami!

skalp_el

Jestem znany z cięty, inteligentnych ripost, poczucia humoru i walki z poprawnością polityczną. Dzięki temu ostatniemu zawsze mówię prawdę i wszyscy wiedzą, że warto mnie słuchać. Inteligencją przekazu neutralizuję przeciwników.

Shadow_dawnego_ggggggg

I z wyjątkowego wyczucia sarkazmu.

skalp_el

Z tego też. Po prostu gdy walczę z lewakami od razu wygrywam. Ci ludzie są tak zaślepieni nienawiścią, że łatwo wykazać ich niekonsekwencję, nielogiczność, kierowanie się dogmatycznym myśleniem, kłamanie, manipulowanie itd. Pokonuję każdego z kim wdaję się w dyskusję. Jestem niepokonany.

Shadow_dawnego_ggggggg

Napisałbym "xD", ale nie lubię takich emotikonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones