Robert Biedroń

3,0
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Robert Biedroń

Na świeci krąży taka legenda. Nie wiem czy to prawda. Ale ludzie plotkują, przypuszczenia płodzą. Nikt nie wie czy to prawda, no ale... w końcu w każdym kłamstwie jest jakieś ziarno prawdy, kto wie...
A więc zacznijmy od początku. Ponoć robercik kiedyś oglądał ,,Conana Barbarzyńcę". I doszedł do 67 minuty. W tym momencie się podniecił. Myślał, że będzie coś wspaniałego (dla niego oczywiście). Ale nagle w 68 minucie szok, przerażenie. Nie do wiary.
Ponoć po tym wydarzeniu nigdy już nie doszedł do siebie. Już nigdy nie był sobą. Już nigdy nie odzyskał równowagi.
I postanowił, że za swoją traumę będzie się mścił na całym świecie. Dlatego rozpoczął karierę polityczną.
A w jego domu jest pełno kaset VHS, płyt DVD z filmem ,,Conan Barbarzyńca" który urywa się na 67 minucie. Tylko nie myślcie, że to ,,Kula" z Samuelem L. Jacksonem. To coś innego. Tyle kopi filmu, które przezornie kończą się na 67 minucie. robercik nigdy nie wyszedł poza 67 minutę bo zwyczajnie się boi. Ponoć w nocy śnią się mu koszmary z tej 68 minuty, budzi się zlany potem, krzyczy w nocy. Jego partner mówi mu: ,,robert, spokojnie, to tylko koszmar".
Zawsze gdy zbliża się do 68 min. to się trzęsie, boi, robi niespokojny. Nigdy nie wyszedł poza 67 min.
Tak ludzie na mieście powiadają. Ale czy to prawda. Raczej nie. Ale kto wie...

skalp_el

Napisz, to dla mnie ,,zaszczyt", że do mnie piszesz. Ludzie zazwyczaj mnie unikają bo wiedzą, że ze mną nie wygrają. ty rozwiązujesz to inaczej, po prostu pleciesz bez sensu i składu. Ale przynajmniej piszesz.

Shadow_dawnego_ggggggg

Żegnam i polecam lekarza od głowy, bo masz poważny problem, tylko o tym jeszcze nie wiesz chyba.

skalp_el

Nie, nie. To nie może tak być. Opuszczasz mnie? Nie rób mi tego! Błagam. Takiego bełkotu jak piszesz to jeszcze nie czytałem choć miałem wielu adwersarzy (jak, chemas, czubaka). Nie mogę bez ciebie żyć. Nie będę się miał z czego pośmiać. Nie opuszczaj mnie.

skalp_el

Słyszeliście najnowsze wieści:
Czerwony jak cegła, rozgrzany jak pies, Musi bieć, musi bieć.

skalp_el

skalperze, Robercik ma 2 % poparcia. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/new s-andrzej-duda-liderem-rafal-trzaskowski-drugi-najnowszy-sonda,nId,4533237
To ,,dużo". Gorzej niż Magdalena Ogórek 5 lat temu. Czyli będzie na niego głosował co 50 Polak. Ty oczywiście bedziesz w grupie tych wyjatków. Tak?

skalp_el

Bo nie uwierzycie. Po raz pierwszy uroniłem łezkę nad Robercikiem. Miał zapewniony elektorat. Twardy i pewny, pięcioprocentowy. Tymaczasem okazuje się że nawet polscy homoseksualiści nie postawili krzyżyka przy koledze po ,,fachu". Niemożliwe. Jak to się mogło stać? A może głosowali na Krzysztofa Bosaka. Wszak Robercik się w nim podkochiwał. I przeszło to na nich*.
Nie wiem, nie wiem. Tak czy owak trudno to wyjaśnić. To 2,21% jest gorsze niż wynik Magdaleny Ogórek (2,4%). A może Robercik nie pasował do rymowanki. Za 5 lat wystawią rabieja i on wystąpi z hasłem (piosenką): ,,polska lesbijko, polski geju, postaw krzyżyk przy rabieju". Czekam na Wasze komentarze. Ciekawe jak Wy uważacie, Drodzy Filmwebiczowie?
Skalperze, jak myślisz?
P.S. Podasz mi w końcu tę listę zboków?

*Syfilis też przechodzi na elektorat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones