Robert ClarkII

Robert Clark II

6,5
54 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Clark

Wg mnie on jest najgorszym bohaterem i aktorem z Blake Holsey....sztuczny i drewniak, nie podoba mi sie jego aktorstwo a wygląd jeszcze bardziej. Zastanawiam sie skąd ta wysoka ocena....bo chyba nie za gre aktorską...

Violett

taaak, zgadzm się w 100%..i po co on sobie dzieciaka w takim wieku zrobił?! O____o żeby dziecko miało "młodego tatusia"?...lol

Violett

Jak go zobaczyłam to miałam ochotę zwrócić wszystko co zjadłam.

n_a_t_a_l_i_a

ten komentarz nie był tu do niczego potrzebny... pewnie w ten sam sposób inni reagują na twój widok...

Violett

Obejrzyj sobie z nim jakieś bardziej ambitne filmy, niż ten nie wart oglądania serial :)

Violett

Zrobili go na szkolną gwiazdę w Bleak Holsey ale tak naprawdę
nic sobą nie prezentuje... Ja o wiele bardziej wolę Mike'a Seatera który grał Lucasa;D Jest słodki, przystojny i jest bardziej utalentowany... Porównajcie ich filmografie... Mike wciąż dostaje super role a Rob raczej niezabardzo... Jego kariera stoi w miejscu

Lola140392

Rozumiem kwestie gustu, ale... Lucas przystojniejszy od Vaughna? Oczu nie macie?
A co do kwestii dziecka, to gratuluję rozumu idulec - co ma wiek do dziecka? Jeśli chciał mieć z żoną dziecko, to mają, to chyba jasne, prawda? Przecież mogą się nim zająć. Odkąd to jest ograniczenie wiekowe co do posiadania dzieci? Pełnoletni jest już dawno.

ClaudiaBrown

Idulec miał/miała chyba na myśli że jest trochę młody. Ja obecnie mam tyle lat co on wtedy i chyba nie chciałabym mieć dziecka w tym wieku. Po prostu wiem że nie byłabym w stanie go utrzymać. A co do sporu kto jest przystojniejszy Lucas czy Vaughn, to masz rację. Jest to kwestia gustu. W serialu może faktycznie tym przystojniejszym jest Vaughn, ale moim zdaniem, prywatnie wygrywa Michael. Widziałam go w "Life with Derek", "ReGenesis", "Degrassi" i "18 to life". Bardzo się chłopak wyrobił:)

Lola140392

No, ja rozumiem, że miał na myśli, że aktor był młody. No ale to właśnie chciałam powiedzieć, że to jego sprawa, w jakim wieku ma dziecko. Jeśli chciał i mógł utrzymać to mógł mieć nawet w wieku 16 lat i o takie coś się nie osądza.

ClaudiaBrown

Wiesz jeśli o mnie chodzi to mało obchodzi mnie to ile on miał lat. Jeśli tego chciał, to jego sprawa. Ja chciałabym jednak zauważyć, że chyba nie nam jest go oceniać. Zgadzam się z ClaudiaBrown w tej kwestii. Nie zmienia to jednak faktu że jako aktor nie zachwyca, mnie przynajmniej.

Violett

Według mnie to Vaughn jest najprzystojniejszy z wszystkich chłopaków grających w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones