Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Robert otrzymał Złoty Glob za Sherlocka Holmes'a!!Lata walki..ze sobą;lata
mozolnego powrotu na szczyt..zaowocowały wspaniałą nagrodą!!Cieszmy się!!

dobbiacco_attersee

tak, to wspaniała wiadomość dzisiejszego wieczoru... a w zasadzie nocy. Zasłużone zwycięstwo. Cieszę sie ogromnie z nagrody dla RDJ!

dobbiacco_attersee

I jak ładnie dziękował! :P
Gratulacje!

<br/>

dobbiacco_attersee

no dla mnie to tez byla wspaniala wiadomosc ze zdobyl GLOBA az krzyknąłem jak uslyszalem Robert!! :D

dobbiacco_attersee

A ja nie mogłam obejrzeć gali... :(
Za to wstałam wcześniej bo miałam nadzieję, że powiedzą coś w telewizji.
5:55 - budzi mnie siostra
5:58 - udaje mi się zwlec z łóżka
6:00 - siedzę przed telewizorem i czytam wiadomości z paseczka na dole ekranu. Nagle widzę "Robert Downey Jr za rolę w filmie "Sherlock Holmes" Poczekałam, aby przeczytać wiadomość jeszcze raz, w całości. I wtedy byłam pewna. :) Bardzo się cieszę, że dostał tą nagrodę. Szukałam jakiś filmików z rozdania, ale znalazłam tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=NWyuShS5t8Y&translated=1
Jest może gdzieś filmik z wręczenia statuetki?
Pozdrawiam :)

rybka254

tutaj, koleżanko :)

http://www.youtube.com/watch?v=JI3DlTF_mTs

Ksiezniczka_Marta

Ksiezniczka_Marta jak zawsze niezawodna! Bardzo Ci dziękuję!
Czy ktoś ma jeszcze ochotę opisać mi, co tam mówi Robcio? Języka ciągle się uczę, ale kilku rzeczy z jego przemówienia nie zrozumiałam... :(
Z góry dziękuję! Teraz muszę lecieć, bo się spóźnię... Pozdrawiam!

rybka254

Najpierw podziękował Susan Downey za to, że powiedziała mu, że i tak na pewno wygra Matt Damon, więc nie ma po co przygotowywać mowy. To było o 10 rano. Potem powiedział: "Nie mam komu dziękować - wszyscy powtarzają jak są wdzięczni, że to była współpraca, że zrobiliśmyh to razem, a ja na pewno nie podziękuję Warner Bros., Allanowi Hornowi i Robinowi, mój Boże! Oni potrzebowali mnie! <nie rozumiam fragmetu o Avatarze> Beze mnie nie nakręciliby ani jednego ujęcia! Mam dziękować Joe Silverowi, facetowi, dzięki któremu zaczynałem moją karierę już 12 razy? Naprawdę nie chcę dziękować swojej żonie, bo gdyby nie ona obsługiwałby stoliki w restauracji. Ale to by była robota!
Guy Ritchie miał wizję tego filmu. Wiele wspaniałych osób zebrało się, pracowaliśmy ciężko. To przywilej. <i potem coś jeszcze o HFPA>"

lunaverna

Noooo..przynajmniej nikt nie zarzuci mu..obłudy! Przejechał sie po
hipokrytach..Rozbawił ludzi po drętwocie sepleniącej Sanry Bullock..Jej
filmu jeszcze nie widziałam-ale czytałam,o czym jest;i odnoszę wrażenie,że
..wygrał za nią..temat..Robert był pewniakiem w zeszłym roku-do Oscara
także..Ale..zmarł Ledger i On otrzymał pośmiertnie wszystkie nagrody..

dobbiacco_attersee

Przyłączam się do was! Należała mu się ta nagroda:)

Suzarro

Również się przyłączam i niezmiernie cieszę :)

Mayila

Świetna wiadomość ;d Nagroda naprawdę zasłużona ;DD

lunaverna

Najważniejsze,ze jest szczęśliwym,spełnionym człowiekiem!To ogromna zasługa
Susan-Jego żony..To dzięki niej zabił w swym życiu..podłe demony,które tak
trudno było mu zwalczyć..To wielka frajda widzieć go tak szczęśliwym i na
luzie..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Watson

Noooo nieee!!To cały Robert!!Szatańska inteligencja!!Banałom..opadły
szczęki!!Dzięki za linka!!

Watson

Dzięki Ci za ten link!!! Chyba sobie gdzieś zapiszę to przemówienie... :) lunaverna też bardzo dziękuję, że miała ochotę bawić się w tłumaczenie.

rybka254

Też dziękuję za link :)
Świetne i oryginalne przemówienie ;p

dobbiacco_attersee

no kurde absolutnie! musiałam (z uwagi na nocną porę) wyjść na korytarz by poskakać z radości!
jego ,,mowa'' była rewelacyjna!!! Geniusz...

the_alex

Super, że dostał tę nagrodę, należało mu się. :) Trzymałam za niego kciuki, jednak nie dotrwałam do rozdania. xD

dobbiacco_attersee

Pierwsze co rano zrobiłam to sprawdziłam wyniki i zaraz po tym odtańczyłam taniec radości. :D Strasznie się ciesze że Robert wygrał, a jego przemowa była świetna.

kleministka

Nie-podziękowanie świetne, wg mnie najlepsze przemówienie wieczoru. "they needed me! Avatar was going to take us to the cleaners"

dobbiacco_attersee

Należała mu się ta nagroda.W Sherlocku zagrał świetnie;)

dobbiacco_attersee

Należała mu się ta nagroda.W Sherlocku zagrał świetnie;)

dobbiacco_attersee

GratulacjeGratulacjeGratulacjeGratulacjeGratulacjeGratulacje!

Ta statuetka to tylko kolejny dowód na to, z jak wielkim aktorem mamy do
czynienia! :D <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dobbiacco_attersee

Dzięęki :D
KONSOLIDUJMY SIĘ,
ja dziś zaczęłam dzień od ogłoszenia, że to święto :))
POZDRAWIAM!

the_alex

Szczerze powiedziawszy to nie wierzyłam w to, że zdąbędzie tego Globa, ale po cichu miałam taką nadzieję. Bardzo się cieszę, że docenili jego rolę, on jest po prostu świetny i do superlatyw trzeba oczywiście dodać najlepsze przemówienie wieczoru ;D ...so don't bother to prepare the speech....:D

dobbiacco_attersee

A gdzie tutaj się rejestruje?
Bo chyba ślepa jestem ;p

Mayila

Pytanie oczywiście do strony podanej przez dobbiacco_attersee ;)

Mayila

Musisz napisać do administratora, żeby wysłali Ci hasło i login. :)

Watson

Jak? Sorry, ale jestem w tych sprawach zielona ;p



<za krótki>

Mayila

O ile dobrze pamiętam to na tej właśnie stronce oglądałam transmisję z rozdania Złotych Globów:)

dobbiacco_attersee

generalnie to trochę żal mi części z użytkowników. przed premierą Sherlocka Robert znajdował się na około 60 miejscu a teraz 18? ocenianie kunsztu aktorskiego na podstawie jednego filmu. uwielbiam to w naszym narodzie.

fleuve

Mayila trzeba napisać do webmasters@downeyunlimited.com i ona Ci prześle login i hasło. ;)
Napisz :

Dear webmaster,

I would like to ask code of access to your part restricted areas. I state, that I will not use its content in elsewhere on the internet.

Yours faithfully...

I gites. Z tego co pamiętam szybko odpisuje.

Pozdr.

Lellandra

Dziękuję bardzo :)


<za krótki>
<za krótki>

fleuve

Naprawdę jest taki ranking??Nie wiedziałam..Żyję wystarczajaco długo,by
takimi duperelami sie nie zajmować..Cieszymy się z nagrody-bo wiemy-
przynajmniej ta część,która ceniła RDJ od zawsze-nie od czasów Iron Mena-
ile Go kosztował ten mozolny powrót na szczyt..Skoro..nie możesz sobie
darować ..tej łyżki dziegciu-wyobrażam sobie,jaka to potrafi być ta
...twoja radoś.ć i..współczuję ..

fleuve

Też tak myślę, mimo to cieszę się, że podskoczył wyżej, bo jest naprawdę fenomenalnym aktorem. Ale radziłabym niektórym zapoznać się z jego wcześniejszą filmografią.

Watson

'generalnie to trochę żal mi części z użytkowników. przed premierą Sherlocka Robert znajdował się na około 60 miejscu a teraz 18? ocenianie kunsztu aktorskiego na podstawie jednego filmu. uwielbiam to w naszym narodzie.'

Taka tendencja jest tutaj na film webie ostatnimi czasy bardzo popularna.Podobnie było z Ledgerem (choć oczywiście była to trochę inna sytuacja). Mi osobiście nie zależy na owym rankingu, ale niepokojące jest to jak wiele osób teraz zakłada kilkanaście fikcyjnych kont tylko po to, żeby 'zaniżyć' średnią osób/filmów, których nie lubią, bądź zaczynają wypisywać brednie w tematach.

Suzarro

Komuś naprawdę chce się tak bawić? Nie wiem po co ktoś zadaje sobie tyle trudu... Co do Ledgera, to cóż, w showbiznesie dramatyczna śmierć w młodym wieku zawsze przysparza popularności(jakkolwiek brutalnie by to nie brzmiało), jednak trzeba przyznać, że rozwijał się jako aktor i naprawdę mógł być wielki...

Od dawna jestem przekonana, że Robert to genialny aktor i cieszę się, że wrócił do takiej formy. Nawet "Jaja w Tropikach" pokazały jego klasę, mimo, że to jeden z głupszych filmów, które miałam okazje zobaczyć. Jego kreacja to jedyna rzecz, dla której warto było to obejrzeć. Sherlock Holmes epokowym dziełem nie jest, niemniej jednak rola jak najbardziej warta nagrody, a film obejrzenia.

Wiaszczurka

"Tropic Thunder" nie są głupim filmem!Mają-oczywiście-głupiolski tytuł-ale
to znakomity film;z satyrą ukrytąw parafrazach wielu
"kultowych"amerykańskich dzieł-więc trzeba mieć w "zasobniku"obejrzanych
amerykańskich filmów wiele-by ten film..zobaczyć-bo gdy się nie ma
"podkładu"-nic człowiek nie rozumie-zrozumieć i docenić! Stiller bez
znieczuleniea rozprawia się w swoim filmie z amerykańską mentalością;z
fałszywym heroizmem i z obłudą..Dletego poszaleli na punkcie tego
filmu..Poczytaj-nawet tu;na filmebie-jakie są parafrazy;z ilu filmów-ja
sama-a orłem nie jestem-dostrzegłam co najmniej kilka..Pozdrawiam!

dobbiacco_attersee

Zgadzam się z Tobą dobbiacco_attersee, ten film nie jest głupi, a świetny :)

Suzarro

Rzeczywiście, te głosowania na FW są zabawne. RDJ jest już na 13 miejscu.. za sprawą jednego filmu - Sherlocka Holmesa. W sumie nie wiem, czy to bardziej śmieszne, czy irytujące. Mniejsza o to, nie twierdzę, że na to nie zasługuje, ale ciekawi mnie, komu się chce bawić w te głosowania.
Tak czy owak, Złoty Glob mu się należał ze wszech miar, cieszmy się z tego:)

dobbiacco_attersee

dla tych, którzy nie widzieli przejmowy Roberta ;)
http://www.youtube.com/watch?v=gaoSaePe784

panna_joanna

mega kreacja Sherlocka, naprawdę zasłużona nagroda !

improve

także uważam, że temu aktorowi należał się Złoty Glob i jestem zadowolona wiedząc, iż ją otrzymał. ;D filmy z gali na pewno obejrzę, dzięki więc za linki, w ogóle, to na Sherlocku byłam aż dwa razy, czego zazwyczaj nie robię ;) R.D.J. zagrał tam rewelacyjnie, to jest powrót na szczyt ;D

dobbiacco_attersee

Naprawdę zasłużył na tą nagrodę. Wspaniały aktor, świetny muzyk i czarujący człowiek. ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones