Robert Ginty

Robert Winthrop Ginty

6,3
133 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Ginty

Jak na razie tylko 3 filmy widziałem z tym aktorem - "Wietnam, Texas" (gdzie zagrał księdza, który musiał skończyć swoje porachunki z Wietnamu), "Rozkaz - zabijać" (walczył z kobietą-cyborgiem) oraz "Łowca nagród" (gdzie grał tytułowego łowcę nagród i walczył z szeryfem i policjantami). Aktor raczej mało znany. Wchodząc właśnie na jego stronę na filmwebie przeczytałem, że zmarł we wrześniu 2009 czyli niedawno.

Axel

Dobre byly z nim "Exterminator" i "Exterminator 2". Jak gdzies zostanie wydany, warto obejrzec/zakupic. A moze wreszcie zainteresuje sie nim jakas tv.

krzychox

Obejrzałem dziś jeszcze jeden film z tym aktorem - "Powrót do domu" z 1978 roku, gdzie był jeszcze młody (dopiero później zaczął grać w filmach akcji i sci-fi w latach 80). Wystąpił on w małej roli jako żołnierz będący na wojnie w Wietnamie.

Co do obu części "Exterminatora" to jeszcze tych filmów nie widziałem, ale w przyszłości planuję to zrobić.

Axel

Obejrzyj 'Loverboy' z 1989.

Bruce_Lee

Postaram się obejrzeć ten "Loverboy".
Ostatnio widziałem z nim także "Exterminator".

Axel

Wczoraj miałem okazję widzieć film "Out on Bail". Robert Ginty grał tam takiego twardziela umięśnionego, z kilkudniowym zarostem na twarzy i ubraniem z jeansu. Coś jak Renegat.

Axel

Polecam "The Mission... Kill" oraz "Code Name: Vengeance" - oba ze złotej ery wideo wydane przez słynne A.I.P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones