Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 582 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

mam pytanie do osób które już widziały pierwsze odcinki 3 sezonu- co z ręką T-baga ?? ja na razie oglądałam jedynie zdjęcia, i tam to ta dłoń wyglądała na.. gumową <lol> . Ale co innego zdjęcie, a inaczej w serialu. Będę wdzięczna za wyjaśnienie ;)

magdaaa3006

mam takie małe pyanie : ogladałaś 2 seazon...?

katarinaap

No właśnie nie cały... Ale ciekawość mnie zżera :D. Wiem jedynie co w odcinkach (tych co ich nie emitowali w TV) będzie, ale to tak ogólnikowo... A to dosć ciekawy szczegół

magdaaa3006

A oglądałaś ostatnie odcinki pierwsze serii? Tam Abruzzi pozbawił Teodoro rączki. Ale jak widziałaś na zdjęciu... zorganizował sobie zastępstwo ;p

Liriel_

Dokładniej to ukradł gumową rękę inwalidzie :) A inwalidę jak ma w zwyczaju - zabił :D

Liriel_

EE..To to ja już wiem :D. I ciężko żebym jako wielbicielka Abruzziego i T-Baga o tym nie pamiętała :P . O tym co on zrobił u weterynarza to też wiem.. Dziekuję za odpowiedź (patrz post niżej xD ) .

magdaaa3006

post wyżej :P <no co to jest - post za krótki ehh:P:P >>

magdaaa3006

ręka w każdym razie nie odrosła;) gumowa jakaś taka jest która sobie pożyczył:)

alien_2

Pożyczył- świetne określenie ;D
Już po jego głodnym spojrzeniu na gościa grającego w bilard wiedziałam, co się stanie....ach ten nasz Teddy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones