Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

Według mnie T-Bag będzie jeszcze długo żywy aby być przeciwwagą dla dobrych bohaterów, ale nie wyobrażam sobie żeby przeżył na koniec serii. To by nie było po amerykańsku :)

Phoenix_20

a ja wiem... wolałabym, żeby się tak nie stało, ale ja nie mam żadnych odczuć :P

Iwona_13

Jak zginie to przestanę oglądać, bo tam nie ma w PB drugiej tak ciekawej i nieobliczalnej postaci jak sam Theodoro ;-). Mahone w 3 serii też jest ciekawszy niż dotychczas ale bez porównania T-Bag rządzi!

Phoenix_20

taak byc moze. w kazdym badz razie jest w calym 2 sezonie. i mam nadzieje ze w 3/4tez

Phoenix_20

Może by się wysilili na jakiś oryginalniejszy scenariusz XD Ja jako fanka Seana Beana jestem przyzwyczajona do malowniczych zgonów niedobrych panów... XD

Phoenix_20

Ja wiem tyle że na 100% bendzie do konca 2 sezonu ale niewiem czy w ostatnim odcinku zginie.Na dodatek zgarnie całą forse di bi kupera (5mln dolcow) hehehe farciaz :P uwielbiam go

Bover0

T-bag bedzie razem z michaelem w wiezienius w 3 sezonie razem z mahone i bellick'iem

Drozdu

hahaha scofield zginie ? głowna postac ? bueh pewnei link też

Bover0

T bag bedzie w 3 sezonie w wiezieniu bez ochroniarzy razem z mahoneyem, michaelem i bellickiem.

Misieq_krk_skate

NIEEEE NIE MOWCIE TAK ! T-BAG I SKOFILD NIE MOGĄ UMRZEC !! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MAMA RATUJ

Misieq_krk_skate

NIEEEE NIE MOWCIE TAK ! T-BAG I SKOFILD NIE MOGĄ UMRZEC !! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MAMA RATUJ

Bover0

Scoefild nei zginie. Trafia tam do wiezienia gdzie ochroniare zostawia ich na pastwe losu. Ochroniarze boja sie ich uciszac wiec kazdy robi co chce. Ludzie gina w bojkach i z wysuszenia. Najgorzej z nich bedzie mial Bellick ktorego beda traktowali jak scierwo i on chyba zginie w 3 sezonie. Z T Bagiem nie wiem ale bedzie mial wiecej szacunku niz bellick scoefild i mahoney

Misieq_krk_skate

T Bag nie może zginąć. Musi być mimo wszystko to zło, nawet po zakończeniu serialu. Jego losy pozostawiłbym niejasne, ale nie może zginąć.

digital8

Nie jestem pewien ale do t baga ktos sie dobierze. W opisie jest ze on bedzie ponownie jednoreki. W tamtym wiezieniu nie bedzie czegos takiego jak spokoj. Kazdy moze zginac o kazdej porze dnia i nocy nawet t bag. Mimo iz bellick w pierwszym i drugim sezonie to straszny s****ysyn to nawet troche mi go zal bo sona to beda najgorsze czasy jego zycia.

Misieq_krk_skate

T-bag nie zginie chyba ze puźno w 3 sezonie ale wątpie.A w wiezieniu bendzie mial duzo wiencej szacunku niz bellick,scofield czy mahoney ...

Bover0

Scofielda niech sobie uśmiercają, ale T-Baga nie pozwole!
chyba nie ja jedyna tak uwazam, co?

fragola

No ba :D. Co tam Sara i Michael, T-bag musi zostać!! :P:P:P:P Starczy mi, że szybko pozbyto się Abruzziego, który był bardzo ciekawą postacią..:(

fragola

No ja też bardzo,bardzo uwielviam Theodora ale nic nie zrobimy żeby przezył ... jesli twójrcy serialu go uśmierca to nic nie poradzimy na to :(

Bover0

Zawsze można zmniejszyć im oglądalność..xDxD . jak kilka osob nie obejrzy, bo zabraknie jednego bohatera, to już takiej popularności serialu nie będzie..:P:P:P

magdaaa3006

Ale potem T-bag juz niezmartwych wstanie i dupa czy tak czy siak juz go nie bendzie.Ale to tylko plotki :) T-bag bendzie zyl długo i szczeliwie :P czasami mam mysli optymistyczne xD

Bover0

jak dla mnie to mozesz miec mysli optymistyczne jesli chodzi o T-Bag'a :)

fragola

TBag zginie. pewnie majkelek w jakimś heroicznym czynie poświęci sie i skoczy z T' do śmieciarki aby uratować jakąś seksowną dupe

Don_Michas

eej.
weź no. bez takich.
Majkelek sie nie odwazy...
zresztą juz raz mógł go zabic, a tego nie zrobił :)
i dobrze, rzecz jasna, ze nie.

fragola

Jak juz kiedys powiecial nasz kochany Bagwell "Scofield niema jaj żeby zabijać" szkoda tylko ze jak to powiedzial to mial po chwili nuż w ręce wbity :(

Bover0

taak...
ale miał ten nóż w ręce, a nie w gardle,
więc T-Bag miał racje z tymi jajami:)

fragola

Hehe no własnie :P :D Bagwell rządzi :)
Chociaz Theodoro jak to mowi ten murzyn co jest jak król w tym wiezieniu też fajnie brzmi ;P

Bover0

Teddy królem?
faaaaaaaaaajnie.
ej, który murzyn, bo nie kojarze?
Sucre, C-Note?
ee?

fragola

Nie ! ten co żyje jak król w więzieniu ! W SONIE ! nie oglodałes /aś
3 sezonu to sie nie wypowiadaj juz wiencej.

Bover0

hm.
nie oglądałam, ale przynajmniej ni robie takich błędów jak Ty...
no wybacz, ale 'wiencej'
?
bez przesady, dobra?

fragola

NIE ,NIE DOBRA ROBIE BLĘDY BO MAM DYSLEKSJE ZAWSZE ROBILEM MASE BLĘDÓW I DUPA JESLI CI TO NIE PASUJE TO NIE CZYTAJ TEGO CO PISZE NARA.

Bover0

no dobra,juz dobra.
spokojnie, ziom.
nie ma powodu do złości.

Phoenix_20

Ja też myślę, że zginie :( pewnie pod sam koniec serialu (za szybko się takiego bohatera nie pozbędą), ale na koniec pewno go uśmiercą :( no bo w sumie jak inaczej można zakończyć los kogoś takiego? Takiej w sumie tragicznej postaci...

Lex17

Jesli go usmiercą pod koniec to trudno najwazniejsze ze bendzie caly czas przez te 3 sezony :)

Bover0

Bover...Czyżbyś był ode mnie? www.bagwell.fora.pl? xD

Zacznę od tego, że przy kręceniu serii 2 już chodziły pogłoski o śmierci Bagwella. Podobno scenarzyści przyjmowali taką ewentualność i planowali uśmiercić go w sezonie 2. Nie zrobili tego, bo dotarło do nich, że postać ma wielkie grono fanów, że wkradła się w łaski widzów...
Jeżeli sezon 3 jest ostatnim, to bardzo prawdopodobne, że Teddy podzieli los Abruzziego i Tweenera...A szkoda. Wolałabym, aby zdołał wyjechać gdzieś i skryć się w bezpiecznym miejscu przed policją. Niestety na ogół w filmach dobro wygrywa (co jest dla mnie bzdurą xD) i trzeba będzie się pogodzić...Wolę o tym nie myśleć.
Z pewnością zginie, gdy scenarzyści stracą pomysły na jego postać (co wydaje się absurdalne hehe).
Powiem jedno: Jeśli już do tego dojdzie, nie chcę aby pozbawił go życia Scofield! A bleh! Niech zginie z honorem...Mam cichą nadzieję, że nie będę musiała szykować się na taką scenę....

Bloody_6

hehe zgadza sie :P

Bover0

Ooo....Ty wredny Robalu xD Żartuję, miłe spotkanie. Ale u mnie poprosiłam o radę/pomoc. Wejdź (związek z nową serią) ;)

Bloody_6

Oki zaraz lukne co tam sie kroi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones