Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 297 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

Jestem wielkim fanem Pulp Fiction, samego Tarantino oraz Rodrigueza(chociaz tylko za desperado), ale pierwszy raz spotkalem sie z tym, ze Rodriguez wyrezyserowal pare scen z pulp fiction! Ktos wie co to za sceny byly????

zedisdeadbaby

wyreżyserował sceny,w których grał Tarantino.

grzechu_

Dzieki, bo za cholere nie wiedzialem, a bardzo mnie to ciekawilo:D. W sumie to logiczne jakie sceny, ale na to nie wpadlem:D. W takim razie juz wiem za co mu przypisywac zaslugi, bo sceny te wypadly genialnie, choc glownie dzieki aktorstwu Quentina i partnerow

zedisdeadbaby

skad wiecie, że Rodriguez pomagał przy Pulp Fiction ??
bo ja pierwsze słyszę ;o

użytkownik usunięty
Marcineusz_Zet

też pierwsze o tym słysze ! no i dlaczego niby logicznym mialoby byc ze rodriguez rezyserowal akurat te sceny w ktorych gral tarantino ? ?

zedisdeadbaby

to nieprtawda, ręzyserem był atylko i wyłącznie quentin, przy pisaniu scenariusza, a konkretnie ?The Gold Watch? pomagał mu Avary

Leon_B_Fink

Absolutnie się zgadzam! Rodriguez nie ma nic, ABSOLUTNIE NIC wspólnego z PF! Nie wyreżyserował nawet napisów końcowych ;p

Wszelkie tego typu plotki są nie prawdziwe.

Pozdro

zedisdeadbaby

rodriguez nie mógł pomagać tarantionwi w czasie kręcienia "pulp fiction" bo panowie poznali sie dopiero w cann gdzie tarantino promował "pulp fiction" a rodriguez "el mariach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones