Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 297 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

Jednej rzeczy nie mogę zrozumieć. Rodrigueza od dawna uważam za drugiego Tarantina (w sumie obaj panowie się kumpluję). Patrzę na filmografię Roberta R. i widzę same perełki: "Desperado", "Sin City", "From Dusk Till Dawn". I niech mi ktoś teraz wytłumaczy co mu odjebało z tymi małymi agentami?!

GxZas

może dla dzieci??;];] (Johnny Depp zagrał Jacka Sparrowa dla dzieci, tak samo Richard Harris zagrał Dumbledore'a dla wnuczki;];] )

GxZas

Nakręcił ten film dla dzieci. Sam z resztą ma małego syna.

RokiCor

Tym gorzej dla niego. Bo Ci Mali agenci to totalna chała. Jak sie chce krecic cos dla dzieci to trzeba umiec. A Rodriguez zrobil cala chalowatą trylogię. Arghh... Kazda czesc byla coraz wiekszym dnem.

użytkownik usunięty
fidelio

Ej, no bez przesady :) Pierwsza część była w porządku. Jak ją oglądałem jako dziecko (9 lat), to mi się całkiem podobała. Ten film jest przeznaczony dla dzieci, a nie dla koneserów mocniejszego kina (sam teraz jestem jednym z nich :D). Jak miałem jakieś 14 lat, to widziałem Małych Agentów 2, no i ta część również nie bardzo mi się spodobała. Ale sądzę, że podobałaby mi się bardziej gdybym miał gusta małego bachora :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones