Robert Sean Leonard

Robert Lawrence Leonard

8,8
9 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Sean Leonard
187

W tym filmie strasznie mi się podobał ;)

187

Dokładnie... też dałem 10 za SUP :)
Widziałem go jeszcze w House M.D. i też jest niezły...

187

zgadzam się:)
za 'stowarzyszenie' należy się 10.

laka

Za "Stowarzyszenie.." dałam 10, za House'a dałabym 8.

187

jak dla mnie 10 nie za Housa a za SUP.

Zgadzam się z autorem tematu, rewelacyjna kreacja. W Housie jego postać też mi się podoba, ale zawsze będę go kojarzył z filmem SUP.

187

Jak dla mnie to 10 za SUP, 10 za Dzieci Swingu, 10 za House'a ^^ tak to ja mogę wyliczać :p ogólnie za wszystko 10 :3 Planuję obejrzeć wszystkie filmy w których występował ^^

187

Zgadzam sie w 100%. W SUP stworzyl poruszajaca i niezapomniana kreacje, ktorej ten film moim zdaniem zawdziecza swa autentycznosc i sile. A w Housie jest momentami lepszy od Lauriego:)

187

10 za "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" i 10 za rolę Wilsona w "Doktor House".

Astral3

Genialny w "Stowarzyszeniu...". Sam film jak dla mnie na 8, ale gra Leoanrda była powalająca, wg mnie najjaśniejszy punkt tego filmu. W Housie też świetny

użytkownik usunięty
187

O tak, już w Housie wydawał mi się przekonujący ale jak obejrzałam "Stowarzyszenie"... Definitywnie - 10/10 :D

187

Mimo że nie gra w filmach często (za co go, kurczę, szanuję - trzeba 'mieć jaja', żeby sobie powiedzieć 'jestem aktorem teatralnym, sława, filmy mnie nie ciągną', a gdzieś czytałam, że właśnie dlatego nie gra w tych wszelakich hollywoodzkich produkcjach), to jeden z moich ulubionych aktorów. :) Jest niesamowity. W 'Stowarzyszeniu', 'Housie', owszem... Ja jeszcze polecam 'Wiele hałasu o nic'. Jeden z moich ulubionych filmów w ogóle. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones