Robin Givens

Robin Simone Givens

6,0
1 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Givens

NIE ZNOSZE JEJ ZNISZCZYLA TAKIEGO MISTRZA

kosmo

Ciekawe czym go tak zniszczyła???
Bił ją, znęcał się nad nią...To raczej ona była poszkodowana i mogła bać się co wariat może zrobić...

przemofan

Komu tu wierzyć? http://www.youtube.com/watch?v=a4eUR-Y9wMk wszystko zaczyna się w 2:30. Dobrze to jej z oczu nie patrzy, ale to nie argument. Ten wywiad, w zasadzie to urywka wywiadu była w dokumencie o Tysonie. Oczywiście ona była bita, poniżana, maltretowana i co jeszcze? Zamiast uciekać, została? Bzdura...

przemofan

Tak się składa że Tyson nigdy na nią ręki nie podniósł. To ona rozpowiadała wszystkim że ją biję , i robiła to tylko po to żeby jeszcze bardziej go pogrążyć.
Potrafiła zadzwonić do niego z płaczem że ktoś ją nachodzi/śledzi ( co oczywiście było bzdurą totalną ), a kiedy Tyson szedł do niej , żeby czuła sie bezpiecznie i w razie czego ją chronić przed rzekomym psycho-fanem , nagle wyskakiwali paparazzi robiąc mu fotki i pytając czemu ją napastuje . Ukartowała to wszystko wtedy w taki sposób żeby to Tyson wyszedł na stręczyciela .
Polecam przeczytać autobiografie Mike'a "Moja prawda'' Dowiesz się z niej wszystkiego.

gumis1581

Dzięki za info...
Chociaż mam zasadę w życiu, że trzeba wysłuchać dwóch stron, że nie można wyciągać pochopnych wniosków i że nie można wyrabiać sobie opinii o kimś lub o czymś na podstawie tylko subiektywnej opinii jednego człowieka...
Ona pewnie mówi jedno,a on drugie, a jaka jest prawda to chyba wiedzą tylko oni dwoje

przemofan

Tylko że jeśli ona mówi jedno , a on mówi drugie to wgłębiając się w szczegóły co się u nich działo , i do jakich sytuacji dochodziło , to samemu można sobie odpowiedzieć na kwestie komu należy wierzyć.
Mike nie jest jednostronny w tej książce i i podchodzi do siebie z dużym krytycyzmem.
Opisuje związek i zagrywki Robin , jaka była kłamliwa ( z resztą tak samo jak matka ) mówiąc mu jedno a np. dziennikarzom drugie , próbowała nim manipulować i chciała jak najwięcej wydębić od niego kasy. Największa krytyka spadła na nią za to co opowiadała o Mike'u w tym wywiadzie 20/20 . Każdy wiedział że to totalna bzdura.
Czytając książkę , wierz mi że na wiele kwestii związanych z Tysonem , spojrzysz zupełnie z innej strony. Mógłbym tu wiele przykładów przytoczyć ale nie chce Ci spojlerować.

gumis1581

A dzięki za fajne info...Jak będzie okazja to poczytam...Mam kumpla jeszcze z podstawówki, który jest wielkim fanem boksu, więc pewnie czytał, pogadam z nim co myśli i może pożyczę książkę, choć mieszka w Hiszpanii teraz więc nie będzie łatwo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones