Rod Lurie

7,1
237 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rod Lurie

I ten pseudo-reżyser chce poprawiać Peckinpaha? To trzeba mieć tupet...

_Ja_

Jak odwali taka robote jak przy Ostatnim bastionie to nie mam nic przeciwko!

Wojtek_dpo

Ostatni bastion to akurat gniot. Sceny końcowe są wręcz żenujące.

_Ja_

Taa żenujące, a pewnie gdyby był to polski film, a na końcu trzepotała by Polska flaga to pewnie sikałbyś z zachwytu

jakub_ziom

poco sie wogole z idiota wdajecie w rozmowe, jak o filmie wie tyle co lysy o grzebianiach.

black_bastard

ale w końcu nauczyłbyś się języka polskiego używanie ogonków to też okazanie szacunku dla Polski i naszej kultury... chamie

markin

jesli sprawia ci problem czytanie bez polskich znakow poniewaz twe tępe lico nieskalane jest mysla, to juz twoj pronlem, ale nie rozpowszechniaj swojej prymitywnej osoby po forum. Naucz sie sam kultury marny pysku.
Szacunek do Polski i kultury nie okazuje sie przez takie aspekty jak brak polskich znakow idioto.

black_bastard

szczekaj kundlu

markin

z kundla dupy wylazles to teraz leż grzecznie na trawce i czekaj az cie ktos wrzuci do kubla na gowna, wyskrobie z psiej dupy.

black_bastard

jest żydzisko szczekaj pokaż jaki posłuszny z ciebie żydek rabinek wali twoją dpue podoba ci sie

daj głos... szczekaj kundlu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

napletek pod poduszkę wróżka napletuszka przyniesie ci jarmułkę ale rozumu pod jarmułką zawsze brakuje

_Ja_

gdyby nie to że to żyd to by nigdy nie nakręcił żadnego filmu, no tak Nędzne psy nawet się nie przymierzałem żeby oglądać

markin

zachowaj swoje postackie wywody dla siebie, tepy antysemito

black_bastard

kultura się z Ciebie wylewa.

_Ja_

szkoda ze od ciebie tylko prostota slowa :)

black_bastard

oto i żydowska ścierka pokazuje afrykańską kulturę

BTW: jeśli już antysemita to musi być inteligentny... matole obrzezany. Lubię to żydowskie szczekanie.

Daj głos piesku

markin

nie jestem żydem tępa maso, ale nie lubie takich ksenofobicznych, rasistowskich szmat jak ty. Wyrzucaj swoje fekaliane racje do szamba bo tam twoje miejsce biala s.uko

black_bastard

żydzi to nie rasa to stan umysłu nożykiem chrzczony swołoczy pomiocie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

parchaty żyd chce mnie odwiedzić przyjedź do Lelowa

markin

hahahh co to za wiocha, to ja sie nie dziwie czemu jestes takim kmiotem prymitywnym, jak ty mieszkasz w takiej wsiowej dziurze z innymi chamamiro rownie prostackiej mentalnosci. W gownie zyjesz na codzien to i srake we łbie masz jedna wielka.

black_bastard

to wiocha która zamieszkują żydzi ale fakt może i chamowo.
Zadam ci pytanie jak dużo hektolitrów spremy musiały przyjąć żydówki żeby były blondynkami o jasnej karnacji ile Europejczyków musiało dymać żydówki żeby rodziły białe dzieci to Afrykańskie plemię o ciemnej skórze musiało przyjmować więcej spremy niż rasowa porstytutka. Stań przed lustrem i zastanów się jak doszło do tego, że jesteś jasnej karnacji. Kim Kardiashian jest mulatką i to widać, Rihana ciemna a zobacz sobie na żydów w Europie kundle tak wydymani przez Europejczyków że im karnacja zbladła.
Stań przed lustrem i zadaj sobie pytanie jak ostro trzeba dymać żeby zmienić kolor skóry. Skundlenie nawet w nazwiskach zmieniają na Polskie hahahahaha.

Jak to mówią żydzi to nie plemię to stan świadomości. Nic dziwnego ani wygląd ani nazwiska co pozostaje ? Kundel bury tylko agresywny jak żyd i nietolerancyjny nazista - stan świadomości pozostał tylko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

to stan umysłu lepiej się popytaj w rodzinie coś się znajdzie skundlonego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

jedź do Izraela tam są kibuce zobaczysz jak nazizm żydowski rośnie w siłę. Możesz się dołączyć niedouczona ściero.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

po co się wypowiadasz jak nie masz o niczym pojęcia cwleu splądrowany. Jestem ciekaw co mi chcesz powiedzieć, pdeał jesteś ?

markin

takie pseudo skinhedzkie k-urwy nalezy tepic, a ty smieciu tą propagande lykasz podczas ssania bialych kutachow innych nacjonalistycznym smieci czy klanowi kkk?

black_bastard

nacjonalizm nie jest niczym innym jak miłością do swojej matki i dziadków a tym. Jak nazywasz swoją matkę ?
Lepiej powiedź szczerze że jesteś pedofliem stąd taki ciasny umysł.
Wierz że antifa to faszystowskie bojówki lewicowców. Hahahaha wiesz też oczywiście że lewica to nacjonaliści.
Nagle się do Anglii przeniosłeś ze swoimi urojonymi poglądami skinheadsy hahaha
Jesteś gorszym faszystą niż niejeden SSeman

No co chcesz mi pedreasto do uszka szepnąć, wstydzisz się powiedzieć ?
A tępić to należy takie faszystowskie gnidy jak ty.

markin

Naucz sie podstawowych teorii o znamionach nacjonalistycznych bo nie odrozniasz idioto skrajnego nacjonalizmu od patriotyzmu.
70% pedofili ma IQ wyzsze od innych, wiec nie trafiles cymbale z tym przykladem, a co ma wogole pedofil do tej rozmowy. Az tak jestes glupi, ze musisz sie poslugiwac tak prymitywnymi inwektywami.

"Nagle się do Anglii przeniosłeś ze swoimi urojonymi poglądami skinheadsy hahaha
Jesteś gorszym faszystą niż niejeden SSeman"

hahhaha ja pie.rdole ale ty jestes "bystry" jak kilo śrutu w kociej dupie.
Naucz sie takze znaczenia slowa faszyzm bo takze nie masz pojecia o tym.

Przyjade do ciebie i pogadamy sobie na zywo, zobaczymy jaki jestes cwaniak gnoju.

black_bastard

spokojnie przekonasz się.

To właśnie widać po tobie faszystowskie inklinacje i do tego wiedza o IQ pedofilii. Dziecko zadaj sobie więcej trudu wybierz się do biblioteki poczytaj coś a siedzisz na trzepaku przy śmietniku po obejrzeniu telewizji i tak bełkoczesz o rzeczach które cię przerastają. Widziałem 11 listopada takie faszystowskie bydlęta kiedy siedziały na ulicy i wykrzykiwały "jebnai patriocie, jbeać faszystów, jbaeć patriotyzm, jbeać nacjonalizm"
Teraz nagle takie gwóno twojego pokroju rozróżnia na patriotyzm od nacjonalizmu a jeszcze niedawno widziałem jak taki gonjek jak ty nazwał Inkę faszystką.

Naród to moja rodzina śmieciu i z faszystkami mojej rodziny nie mieszaj jedynie swoją możesz tak nazywać a nawet inaczej.

markin

"Dziecko zadaj sobie więcej trudu wybierz się do biblioteki poczytaj coś a siedzisz na trzepaku przy śmietniku po obejrzeniu telewizji i tak bełkoczesz o rzeczach które cię przerastają"

hahhah napsial to ktos o IQ nizszym od rozbebeszonej sraczki w sedesie. Ktos kto myli ideologie i terminologie zwiazane z nacjonalistyczymi aspektami.


Naucz sie pisac imbecylu po polsku, bo nielogiczna forma składni w tym co piszesz jest zenujaca.

"Widziałem 11 listopada takie faszystowskie bydlęta kiedy siedziały na ulicy i wykrzykiwały "jebnai patriocie, jbeać faszystów, jbaeć patriotyzm, jbeać nacjonalizm"..."

hahha jak faszysci moga krzyczec: je.bac faszystow i patriotyzm, ty widzisz wogole co piszesz, to jest nielogiczne. To tak jakby sami siebie dyskredytowali.

Mozesz sobie myslic, ze nalezysz do narodu, ale polski narod takich smieci jak ty kwalifikuje jedynie jako zakałe, scierwo i szkodnika narodu, ktore nie ma nic wspolnego z miloscia do swojej ojczyzny.

black_bastard

przede wszystkim pisze się w ogóle coś takiego jak wogóle to domena internetowych przygułpów.
możesz sobie na youtubie znaleźć jak twoi ziomkowie krzyczą "jbeać patriotyzm" wciąż dostępne.

Takiej retoryki jak twoja używali komuniści jak i używa żyd Kaczyński.

A teraz czytaj i się kolejny raz krzyw bo nie wiesz o czym teraz czytasz
Coś takiego jak prawica została wymyślona przez lewicę która zawsze jest i będzie agresorami bo to jest właśnie lewica i po to wymyśliła hasło prawica aby tam wpychać wszystko czym mogą plebs twojego pokroju kierować na agresywne ścieżki. Coś takiego jak prawica to pomysł lewicowców a nazizm i faszyzm to doktryna lewicowa aż do czasu zakończenia wojny kiedy to nastąpiło wpajanie takim tłukom jak ty że w worku pod nazwą prawica mieści się nazizm i faszyzm.
Piłsudskiego też nazwiesz nazistą ?
A twoja matka jak ją nazwiesz ?


Chcesz zaprzeczyć że Fieldorfa Nila na śmierć za faszyzm i bandytyzm skazali żydzi jak i to że w NKWD 90% to byli żydzi ?
Chcesz również zaprzeczyć iż bracia Bielscy mordowali Polskich chłopów i żołnierzy a następnie brat wydał brata i wstąpił do służb komunistycznych ?
Więc takie matoły jak ty na procesach Inki, Pileckiego było sprowadzane jako bydło do propagandowego wykrzykiwania haseł i wiesz co im kazali krzyczeć ? Właśnie to czym ty się posługujesz czyli że to naziści, faszyści i bandyci.

Czyli gdzie było kłamstwo to że Inka była faszystką i bandytką czy to że takie buraki jak ty krzyczą na wiecach 11 listopada jbeać patriotyzm ?

Skoro mnie określasz jako faszysta a zarazem stwierdzasz że to tacy jak ja krzyczą jbeać patriotyzm. To w końcu zdecyduj się.

Więc kto krzyczy na 11 listopada "jbeać patriotyzm" ?

markin

jeden blad glupi nawet nie jest porownywalny na tle twoich nielogicznych zdan, ktore nie maja prawa bytu w racjonalnym znaczeniu lub ich koncowej wymowie, a takie popelniasz ciagle, boś glupi i pusty jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady.

Nawet nie czytam tego propagandowego belkotu, ktory napisales, nie jestes kims kompetentnym w tej materii.

"Skoro mnie określasz jako faszysta a zarazem stwierdzasz że to tacy jak ja krzyczą jbeać patriotyzm. To w końcu zdecyduj się."
Naucz sie tłuku czytac ze zrozumieniem, bo to to ja ci napsialem, ze piszesz wpierw cytuje:"Widziałem 11 listopada takie faszystowskie bydlęta kiedy siedziały na ulicy i wykrzykiwały "jebnai patriocie, jbeać faszystów, jbaeć patriotyzm, jbeać nacjonalizm"...""
Wiec gubisz sie tępy ryju we wlasnych zeznaniach.

Zapewne byles jedynym dzieckiem, ktoremu mikolaj dawal wp-ierdol zmiast prezentow, a twój potencjalny debilizm nie obliguje mnie do kontynuacji konwersacji z Tobą.

black_bastard

bo to domena faszystów nienawiść.
Czyli poprawnym jest krzyczenie "jbeać faszystów jbeać patriotyzm" ?

Więc jeszcze raz się pytam kto krzyczy "jbeać faszystów, jbeać patriotyzm" ?

A może żydowski faszysta z antify co ty na to ?

markin

"bo to domena faszystów nienawiść."

dobrze, ze zdales sobie sprawe z tego, ze jestes takim faszysta.

black_bastard

do pedofilów na pewno.

Wiesz że według Tory prawa syjonistycznego żydzi mogą współżyć z dziewczynkami 3 letnimi ?
Bardzo krzepko to prawo wprowadzał rabin twórca kabały.

Kolejna próba zgadnij kto to tak mówi "jbeać faszystów, jbeać patriotyzm" ?

markin

dobra, stul ten plugawy pysk antysemicka hołoto bo i tak tego nie czytam

black_bastard

o to chodzi tu cie boli. Ale tory nie czytałeś i przykazań współżycia z 3 letnimi dziewczynkami. Dzieci miały prawo skarżyć o odszkodowanie takiego papę rabina ale tylko w przeciągu 2 lat od daty uzyskania pełnoletności.
To ciekawe prawo żydowskie które z góry zakłada, że czyn podlega odszkodowaniu hahaha

Kochajmy się. A ty nienawidzisz tych co są nietolerancyjni dla takiego przyzwolenia zwyrodnialcom.

no pasaran krzyczeli mordując księży niszcząc biblioteki ale żyd Franko tę hołotę wytępił i powiedział has pasado.
Patrz Franko był żydem a tacy jak ty nazywają go faszystą.

Kolejna próba zgadnij kto to tak mówi "jbeać faszystów, jbeać patriotyzm" ?

black_bastard

Jak potrafisz cokolwiek czytać poza internetem to przeczytaj sobie Jael Neeman - "Byliśmy przyszłością" o kibucach w Izraelu.
Kibuce to miejsca gdzie są składowane dzieci zabrane Izraelskim rodzinom w imię nacjonalistycznych pobudek lewicowej wspólnoty. W nazistowskich Niemczech takie same były rzeczy płodzili dzieci narodu i wychowywali w imię ideologi w Rosji to samo.
Poczytaj sobie jak zachowywać się jako nazista która to jest lewicą.

Tu masz recenzję
"Ta książka to także próba zrozumienia pokolenia założycieli kibuców, twórców odważnego eksperymentu społecznego, który ostatecznie się nie powiódł. Oni sami i ich dzieci zapłacili za to wysoką cenę. I oto Jael Neeman zwraca się do nich otwarcie, mówi o tym, co ją wtedy raniło"
Arnon Lapid, Yedioth Hakibbutz

Oto jedyne miejsce na ziemi które od dziejów zarania jest lewicowo nazistowską kolebką.

użytkownik usunięty
markin

Nie warto pisać z pasikonikiem i black_bastardem. To ta sama osoba, która obraża każdego kto ma inne zdanie. Zwykły troll.

markin

Możesz zrobić wszystkim przysługę i zdechnąć ty prostacka faszystowska mendo. Żałosny jest stan twojego umysłu. Urodziłeś się już tak głupi, czy starzy cie tłukli od kołyski w ten głupi łeb.

pasikonik1977

kibuc cię czeka i praca w nazistowskim Izraelu kupić ci bilet w jedną stronę ?

pasikonik1977

ty biała p*zdo orałeś za to swoim durny łbem wszystkie PGRy, bo inteligencja nie świecisz. Daruj sobie ten infantylny kit, bo się z ciebie wszyscy śmieją na tym forum.

pasikonik1977

wracaj do kibucu

a może chcesz link jak to żydówka na pikniku kiedy zrzucają bomby na Palestyńczyków dobrze się bawi i mówi szczerze do kamery "tak ja jestem po części nazistką" zapodać ci link czy sam znajdziesz wtedy więcej się nauczysz.

markin

hak ci w ten tepy srak biała ściero

pasikonik1977

jak ściera to nie biała bo takich nie ma idź zapytaj matkę ona się zna, w końcu nie bez przyczyny obcięła ci naplet żebyś nie musiał używać mydła więc na ścierach się zna

markin

żalosne sa te twoje proby obrazania innych. Strasznie prymitywną jestes formą egzystencji. Rynsztokowy jezyk zaczerpales przykladnie z rownie rynsztokowych wzorcow rodzinnych ?
Wspolczuje takim ludziom, smieciom spolecznym z marginesow

pasikonik1977

tylko bandytów prawda obraża zaliczasz się do nich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones