Roland Joffé

7,6
588 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roland Joffé

Miło będzie zobaczyć tego zasłużonego reżysera w Krakowie :) Czekam na pokazy z udziałem Pana Rolanda Joffe'a z niecierpliwością :)

johanek

Było miło posłuchać co ma do powiedzenia Roland Joffe o tworzeniu filmu "Pola śmierci". Sympatyczny z niego facet. Niestety dobre wrażenie z wizyty Joffe'a na krakowskim festiwalu OFFPlusCamera zostało zatarte bardzo słabym filmem "Gdy budzą się demony".

johanek

Było dosyć filozoficznie i naukowo, ale ciekawie:). Szkoda, że tak mało opowiadał o swojej pracy reżysera, ale anegdoty na koniec były naprawdę zabawne. Udało mi się zdobyć autograf i chwilę z Joffem pogadać, sympatyczny facet, zgadzam się:)

Dai

Nooo troszkę krótki ten interview był niestety. Liczyłem na więcej pytań natury ogólnej, szczególnie byłem ciekawy współpracy z De Niro na planie "Misji".

P.S. W którym rzędzie siedziałaś mniej więcej :D ?

johanek

W drugim:). Ja liczyłam na krótką opowieść o tym, skąd mu się wziął pomysł na zostanie reżyserem i jakie były jego pierwsze kroki ku temu fascynującemu zawodowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones