Roma Gąsiorowska

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/124299/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":13732,"rate":6.687736673463443,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/124299/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":55,"rate":5.363636363636363,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/124299/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":50,"rate":5.06,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/124299/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":5,"rate":6.6,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/124299/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":0,"rate":null,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}}]
6,7
13 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roma Gąsiorowska
  • Po odswieżeniu sobie "Pogody na jutro", stwierdzam, ze Pani Gąsiorowska wczesniej miala mniejsze problemy z wyslawianiem sie. Zaczynam sie zastanawiac, czy jej mamrotanie pod nosem nie jest celowe? Mysle, ze zrobila sobie z tego znak rozpoznawczy, bo uroda raczej przecietna, talent tez. A tak - stała sie "aktorka charakterystyczną". Mimo wszystko, dla mnie paskudna maniera, bo kompletnie nie rozumiem co ona mówi.

  • Kornblumenbaum Mi też bardzo przeszkadza jej wymowa...

  • Kornblumenbaum Mi jej charakterystyczna wymowa wcale nie przeszkadza. Przeciwnie, wręcz dodaje uroku. Nie zgodzę się rónież tym, że nie jest ładna. Ma bardzo specyficzny i niipowtarzalny typ urody. Do tego jest straszliwie namiętna, do czego również przyczynia się sposób wymowy.

  • chemas Jeden lubi pomarańcze , drugi jak mu nogi śmierdzą.

  • Kornblumenbaum Ja zauważyłam że w jednym filmie "mamrocze" mniej, a innym więcej. Uważam że to jest właśnie jej cecha charakterystyczna, nie wiem czy nabyta specjalnie czy nie, ale dodaje to uroku :)

  • Ziqu Jej dykcja to dramat. Uroda - jak najbardziej na tak. Ale aktorka ma nie tylko wyglądać. Chyba, że zatrudnią ją w niemym kinie;-)

  • Kornblumenbaum Roma jak chce - mówi normalnie - starczy zobaczyć wywiady z nią. :-) Fajna jest, nietuzinkowa, szalona, zawsze inna i ciągle zaskakuje czymś nowym.

  • annik_2 Wystarczy ! Starczy, to jest uwiąd. Wybacz ale albo jesteś głucha albo pomyliłaś osoby.

  • Kornblumenbaum Oj tak. Widać to z każdym nowym filmem.