Mam na nią alergię, od czasu "Wszystkich wcieleń Tary". Irytująca do granic możliwości. Nie chodzi tu o "oryginalną" urodę (Toni Collette, którą uwielbiam również nie jest klasyczną pięknością). Sposób w jaki gra, Jej mimika, gesty, a także dźwięki jakie z siebie wydaje są nie do zniesienia. Staram się unikać filmów z...
więcej