Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

10 za wygląd
5 gra aktorska
średnia - 9.5 (ważne że dobrze wyglądała w transformersach i było na kogo rzucić okiem)
haters gonna hate

PanKasztan

tak czy siak, wolę Megan Fox, bo jest ładniejsza i lepiej grała ;)

szopenofski

Ja też ;P

PanKasztan

Rosie jest laska ale i tak wolę Megan:)

PanKasztan

Matematykiem to Ty chyba nie będziesz

PanKasztan

Nie wyszły Ci te obliczenia -.-
Średnia z 10 i 5 to 7,5...

metaxxa

nie, jeśli weźmiemy pod uwagę wagę poszczególnych ocen. Ocena za wygląd może mieć 10-cio krotnie większą wagę, wtedy daje to ocenę 9 .5

PanKasztan

Teraz wyjaśnij jeszcze, jak zaokrągliłeś 9,5 do 9 :)

Varshewer

Prości ludzie tego nie zrozumieją.
Pozdrawiam.

PanKasztan

tylko że bądź co bądź gra aktorska jest ważniejsza od wyglądu ;)

PanKasztan

wolę Rosie od Megan ;p Zawsze mnie irytowała i w końcu udało im się jakoś ją zastąpić. Zamiast Megan w 2 pierwszych częściach lepiej by wypadła Odette Annable :)

PanKasztan

Jest najlepsza :D A Megan hmm tez fajna ale taaaaaa !!! Łooo :D

Pacen

aż przykro słuchać co piszecie , współczuje wam że nie mieliście okazjii zobaczyć naprawde pięknych kobiet , bo ta pani jest bardzo przeciętnej urody , megan może nie jest mega ale bije ją aktorsko o klase i to nie jest tylko moja ocena wystarczy zaznajomić się w czym ma grać rosie , prawie nikt się nie kwapi żeby ją zatrudnić z prostej przyczyny na każdym rogu takich panienek jest setka a jak się chwile poszuka to jest tuzin zdolniejszych , tak jak napastnika w piłce rozlicza się z bramek tak aktora z ról jakie zagrał a ta pani niewiele gra a tym bardziej nie chcą jej nigdzie więc rachunek jest prosty .

PanKasztan

Ja wolę Megan Fox. I sądzę, że gra aktorska w filmie jest o wiele ważniejsza niż wygląd, bo to nie sesja zdjęciowa.

PanKasztan

Michael Bay: -Ejjj... może wywalimy tą Megan Fox bo nie chciała zrobić "tego" ze mną i weźmiemy jakieś blond bez talencie dla której przed każdą sceną będziemy nakładać tyle tapety i gipsu ile Michał Anioł wykorzystał aby zrobić te słynne dzieło w Kaplicy Sykstyńskiej ? A poza tym liczę że zrobi "to" ze mną .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones