Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

Zagrała tam tragicznie wręcz. Jestem ciekawa jakie musi mieć dojścia, skoro załapała się
do takiej produkcji. Ni to ładne, ni to dobrze gra. Zniszczyła Transformersów. Nie twierdzę,
ze Megan jest lepszą aktorką, ale w Transformersach zdecydowanie wolę ją od Huntington-
Whiteley.

Kripked

Też wole Megan a ta to pewnie w kolejarza z producentami zagrała i dostała za to role. Ładna to ona jest nawet bardzo ale jakoś nie pasowała mi do Transformersów

raiden19

Ona wygląda jak zabotoksowana mumia. Gra w taki sam sposób.

Kripked

Tak zgadzam się to co ona tam robiła było wręcz straszne, najbardziej denerwuje mnie kawałek gdy sobie stoi a za nią te eksplozje :/ Żeby tego było mało kolejna scena kiedy Sam wbiega w nią przytula i wyznaje miłość xd A w ''zemsta upadłych" te całe "kocham cię" do Mikaely, I nagle po jakimś czasie tak po prostu o tym zapomniał? Nie kupuje tego. Za to w czwartej odsłonie ma nie być ani jednej, ani drugiej (jego też). Czekam na poprawioną wersję. pozdrawiam ;)

Kripked

beznadziejna aktorka, jeśli oczywiście można ją tak nazwać, no ale cóż twórcy nie potrzebowali dobrej aktorki, tylko ładnego słupa co będzie stał i się uśmiechał przyciągając gapiów przed telewizory

Kripked

"Ni to ładne, ni to dobrze gra."

Ty pokaż nam swoją twarz to też ocenimy czyś ładniejsza od niej.

effendi360

Czy ja twierdzę, że jestem ładniejsza ? Mówię tutaj o Rosie, ale nie porównuję jej do nikogo .

Kripked

No to ja tobie napiszę - brzydka jesteś ! - miło ci ?

Laska jest w filmie ewidentnie wiadomo po co - żeby niewyżyte, napalone nastolatki, tudzież nieco starsi chłopcy patrzyli śliniąc się na jej nogi, cycki, dupcię i buźkę - bo akurat jako facet z całym przekonaniem mogę powiedzieć że te atuty to ona ma, oj ma...
A wy krytykujecie ją jakby zagrała co najmniej w epokowym dziele, zasługującym na minimum 15 oskarów a nie bajce o nazwie transformers,.
Ogarnijcie się ludzie. Takie filmy i takie laski też są potrzebne !

Kripked

Raczej, którzy z producentów mieli "dojście" do niej, skoro zdecydowali się obsadzić ją w filmie. Co do urody - w kategoriach piękna i brzydoty, brzydka to ona nie jest, ale w porównaniu z takimi dziewczynami, jak np. Freida Pinto czy Olivia Wilde, to jest to karykatura kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones