Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

taka sobie laska skopiowana na supermodelke Candice Swanepoel

ale na ekranie całkiem niezła tylko gra cienko - szkoda

caninae

To nie jest kopia , pracują długo w tej samej branży od lat i sa ponoć bardzo dobrymi przyjaciółkami . Co jedna drugą kopiuję?. Zastanów się co piszesz . No grać to gra cienko ;) ale może sie rozkręci.

ada6klim

własnie... to nie ich wina że są do siebie podobne... z tego co wiem to właśnie Rosie ma większą popularność w stanach niż Candice.

milka26

Wkurzają mnie tacy ludzie ,którzy piszą rzeczy wyssane z palca nie upewniając się ...a cóż. Serio , nie wiedziałam może przez to że Rosie ma takiego męża... i to że wystąpiła w ogóle w jakimś filmie to zawdzięcza mu .

ada6klim

no pewnie dlatego, ale która dziewczyna by nie skorzystała mając taką okazję. tak czy tak, fajnie się na nią patrzy :)

milka26

No właśnie :) Dla mnie jest bardzo ładna , te usta to "dar" rzadko "biali" ludzie maja takie usta i nie wiem czemu ludzie właśnie najczęściej tylko tego się czepiają zamiast choć gre aktorki. Jestem do niej z twarzy troche podobna i wkurza mnie to bo czuje się obrażana :)

ada6klim

Rosie jest skończona. Jako modelka i jako aktorka bez talentu.
Rezyser Transformers rezyserowal reklame Victoria's Secret, w czasie ktorej odkryl Rosie i zaproponowal jej rolę. Dziewczynie odwalila sodówka, bo natychmiast zrezygnowala z kontraktu z bieliznianym gigantem, na rzecz kariery w Hollywood. Uznała, że jest zbyt "utalentowana" by chodzic w bieliznie po pokazach czy pozowac do zdjec.
A teraz nie ma i tego i tego. Porażka nadętej panienki.

lalique21

Wyobraź sobie, że nie dla wszystkich spełnieniem ambicji jest paradowanie półnago po wybiegu. Dziewczyna chce się sprawdzić również w innych dziedzinach. Może na razie nie jest wybitną aktorką ale życzę jej sukcesów w tym co chce robić. Nie znam jej i nie wiem czy jest nadęta, dlatego nie powinnaś tak pisać (chyba, że ją znasz - to zazdroszczę znajomości) ;)

caninae

Candice jest od niej 100 razy ladniejsza itp...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones