Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

a te napompowane silikonem wary są okropne, jakby miały eksplodować, odbierają jej twarzy całą subtelność.

_j_w_

Nie no nie obrażajmy kiepskich aktorów:) Ona jest wręcz tragiczna jeśli chodzi o grę aktorską. Uroda hmm już wolałem Megan chociaż i jedna i druga ma więcej plastiku niż torba foliowa i tapety więcej niż ja farby na ścianie,Osobiście widzę ją tylko w jednym gatunku filmowym:P

_j_w_

trudno jakoś racjonalnie zwerbalizować to uczucie, jednak coś mnie w niej odrzuca, że o aktorstwie nie wspomnę.

_j_w_

Przede wszystkim nie mozemy w ogole mowic o jakiejkolwiek grze aktorskiej, bo Rosie jedyne co potrafi to stac z otwartymi ustami. Dodatkowo za kazdym razem, gdy widze jej foty, zastanawiam sie, czy przezyla bliskie spotkanie 3 stopnia z Andrzejem Golota :p.

_j_w_

dobrze zaczyna "karierę" aktorską nominacja do Złotej Maliny :)

_j_w_

"napompowane silikonem wary są okropne"
Warto wspomnieć, że warg nie pompuje się sylikonem, tylko kwasem hialuronowym. :)
Co do jej tragiczności i sztuczności, to w pełni się zgadzam.

MEBVVG

hejty tu pieprzą wciąż

_j_w_

zgadzam się z wami wszystkimi gra aktorska Rosie jest do niczego wręcz mówiąc do d*py, nie mam pojęcia jakim wogóle cudem dostała się do tego filmu, kto wogóle pozwolił jej wziąć udział w castingu wiedząc, że nie potrafi grać w filmach tylko stać i szpecić widzom film... ah szkoda mówić...

The_Darkest_Charlotte

ta pani wg mnie zepsuła cały film TF3, a minę miała jakby cały czas chciała wziąć do buzi :P

a odnośnie tego w jaki sposób dostała się do filmu to pamiętam że była z tym wielka afera, i nawet się nie kryli że rolę w TF3 zawdzięcza tylko i wyłącznie dzięki upojnej nocy, tylko nie pamiętam z kim się przespała za tą rolę

użytkownik usunięty
The_Darkest_Charlotte

A od kiedy w serii filmów Transformers chodzi o umiejętności aktorskie. Nie potrafi grać tak samo jak Fox i co z tego,chodziło tylko o wygląd,bo to do tej roli jest niezbędne. Nie ma sensu oceniać gry aktorów w filmach SF bo nikt sie na tym nie skupia,kiedy dookoła wypierdalają roboty.

nic dodać nic ująć :D ja i tak bardziej skupiałam się na walce robotów niż wątku miłosnym głównego bohatera :D

użytkownik usunięty
ziooomeekk20

ja też,oczywiście kiedy nie było na ekranie Huntington-Whiteley

użytkownik usunięty

Skoro sam uważasz, że nie potrafi grać, no i dodać to że jest okropna, ponieważ oszpeciła się tymi napchanymi warami, dlaczego dałeś jej 10/10 i do ulubionych?! xD Trochę mnie to zastanawia xD

użytkownik usunięty

Dodam, że filmu nie oglądałem. O jej grze dowiaduję się z Waszych komentarzy, również z Twojego, a jeśli chodzi o wary to wszystko widać na zdjęciach ;p

użytkownik usunięty

Więc tak mordo,grać nie potrafi-z tym się zgodzę,ale ja akurat w ocenie (jak i dodaniu do ulubionych) jeśli chodzi o AKTORKI to kieruje się w pierwszym rzędzie wyglądem,dalej wyglądem i gdzieś tam na końcu umiejętnościami aktorskimi. Więc w tym przypadku moja 10 pewnie gdzieś tam równoważy średnią ocenę tej osoby w stosunku do tych 1 które rozdano jej również za wygląd i (w jakimś tam stopniu za grę). A w kwestii warg pierd.olne klasykiem,że ''o gustach się nie dyskutuje''. I to by było na tyle

użytkownik usunięty

Ok, spoko, tylko twoja jedna ocena nie zrównoważy w żadnym stopniu jej ogólnej oceny ;)

Ja także oceniam aktorki głównie po urodzie (jak każdy facet) ale gra też się liczy.
Ta laska jest bardzo ładna gdyby nie te usta, nie wiem jak może się podobać sztuczyzna.. No ale o gustach się nie dyskutuje ;)

oceniacie aktorki głównie po urodzie :):):) to pewnie modelki oceniacie głównie po grze aktorskiej :) SENSOWNE PODEJŚCIE :) PODOBA MI SIE HEHEHE... powinniście zostać zawodowymi recenzentami :) może zaopiniujcie jakieś restauracje :) Już widzę tą fachową opinię - "było drogo, przypalone, pożygałem się, ale daje 10/10 bo kelnerka która mi to przyniosła była ładna" :):):) Nie marnujcie swojego talentu chłopaki :)

użytkownik usunięty
Bormann81

To co powiedziałem wcale nie znaczy, że "brzydkim" aktorkom z góry daję niskie oceny. Ale tak jest, że większość, również ja, nie jest tak krytyczna w stosunku do gry aktorki, gdy ta wyróżnia się urodą, jest się wtedy w stanie wybaczyć parę błędów. Z drugiej strony nie oceniam pięknych aktorek nie widząc żadnego, albo oglądając jeden czy dwa filmy w jej wykonaniu. Jednak taka jest prawda że atrakcyjne osoby ocenia się z góry trochę wyżej niż nieatrakcyjne.

użytkownik usunięty
Bormann81

Ty Raczek,a skąd ci wyszła taka konkluzja,że modelki oceniamy głównie po grze aktorskiej? Uznałbym to za ironie,ale bez naszej odpowiedzi uznałeś że to ''sensowne podejście'',skoro takie sensowne to je sobie zastosuj. Od oceny aktorek przeszedłeś do opiniowania restauracji,tylko zmień sobie literki bo ''pożygałem się'' piszemy przez rz. Nie wniosłeś nic do tego tematu,ale za to ''ponabijałeś'' się z gości którzy oceniają aktorki głównie po wyglądzie,a ty co oceniasz je dopiero po tym jak poznasz ich wnętrza? Ty też nie marnuj swojego talentu,i pchaj swój sarkazm tam gdzie odbiorca nie ma go w dupie.

dobre dobre :)

użytkownik usunięty
_j_w_

Aktorka nie kiepska ale bardzo kiepska. Wyglądem też nie powala, figurę ma całkiem niezłą ale twarz brzydką.

_j_w_

:DD Jak pierwszy raz zobaczyłem jej usta to pomyślałem głośno : What the fu.ck ?! . Nie mam pojęcia jakim cudem dostała się do TF3 -.- . Oglądałem dzisiaj 2 i 3 więc porównywalnie doszedłem do tego że... wole brunetki :D . Megan tak samo ma na twarzy tapety 5 kilo i jej usta też jakoś naturalnie nie wyglądają ale lepiej niż u tej blondi . Nie wiem ile musiała .... dla kogoś kto ją do tego filmu dopuścił ale pewnie długo :D . Ale w tym filmie liczy sie rozpierdziel i walki wielkich robotów ! a nie jakieś blondyneczki które w każdej scenie mają otwarte usta ! :D .

Wilku0904

No i jeszcze dodam że gra Fox także pozostawia wiele wiele wiele ... do życzenia .

użytkownik usunięty
Wilku0904

Tak sobie mysle że ten temat założony o tzw. ''grze aktorskiej tej dupy'' odzwierciedla naszą wiedzę na temat warszatu-aktorskiego,gó.wno wiemy,a nasze oceny to tylko kwestia gustu,więc aby podkreślić nasze wypowiedzi w tym temacie,posłużę się cytatem rodem z Adrenaliny,a dokładnie Chev'a Chelios'a ''Blah blah fu.ckin' blah''.

_j_w_

raczej prawie napewno bez 2 zdań.

_j_w_

a mi jej szkoda. może jak się tak pompowała silikonem, to pewnie nie wiedziała jaki będzie efekt końcowy. a może wcale nie ma silikonu tylko tak ma dziwnie od urodzenia. w każdym razie strasznie nie pasowała do tego filmu, ma niefilmową twarz no i oczywiście powinna zostać modelką, niech się nie zabiera za aktorstwo.

_j_w_

Jej usta są naturalne... Spójrz na Angeline Jolie czy Scarlett Johansson, też mają duże usta.. Nie obrażaj ludzi jeśli to co mówisz nie jest adekwatne do rzeczywistości, a jak koniecznie musisz, to zapraszam na podwórko do kumpli.

Azejzel

też mi się wydawało, że takie usta mogą występować w naturze, np. po skrzyżowaniu czowieka z glonojadem ;)

_j_w_

kolejna zakompleksiona gimnazjalistka

maniekboy

No niestety zagrała słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones