Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
82 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

A więc drogie Panie mam do was pytanie! Skoro Ryan jest najsekswoniejszym meżczyzna na ziemi to czy zdarza wam sie na widok jego nagiego torsu przysłowiowo "sikać w majtki" ?
Tak czy Nie? prosta pytanie...

Glock

Nie.
Według mnie on nie jest najseksowniejszym facetem na ziemi. Ale zły też nie jest. Jest po prostu seksowny.

Glock

Mnie się zdarza na jego widok srać w majtki. Tylko, że ja jestem facetem. <No sram w majtki czasami, ale to nie umniejsza mojej męskości.>

zamarzniety

A srasz w majtki bo...

Glock

Po 1 - nie powinno się wybierać najseksowniejszych mężczyzn czy kobiet NA ŚWIECIE tylko spośród ludzi znanych ponieważ na pewno po tym świecie chodzą setki czy tysiące bardziej seksownych osób, o którzy są mało znani. Więc plebiscyt powinien nazywać się NAJSEKSOWNIEJSZY CELEBRYTA / CELEBRYTKA lub coś w tym stylu. A wracając do pytania - owszem Reynolds jest seksowny - ale na pewno nie najseksownjejszy, nawet wśród znanych osób - no może w pierwszej 20tce spośród celebrytów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones