Ryszarda Hanin

Ryszarda Hahn

8,2
8 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszarda Hanin

Bez wątpienia była jedną z najlepszych i najbardziej charakterystycznych aktorek.Pamiętam jak jako dziecko oglądałem film "Jeszcze tylko ten las".Ryszarda Hanin zagrała w nim fenomenalnie i do dziś mam przed oczami kadry z tego obrazu.Rewelacyjnnie też wcieliła się w rolę Żarneckiej w "Nocach i dniach".Bardzo chętnie obejrzabym więcej produkcji z jej udziałem.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Właśnie, "Jeszcze tylko ten las", świetna rola. Podobno sama przyszła ze scenariuszem do reżysera. Dodałbym niezapomnianą rolę w filmie Różewicza "Drzwi w murze", gdzie grała toksyczną matkę. A o tym, że była świetną aktorką świadczą chociażby epizody, które każdy pamięta. Mam cały czas w pamięci jedną scenę z "Rysia" Różewicza: Radziwiłowicz (gra młodego wikarego) je zupę, a Hanin (gosposia księdza) na niego patrzy przenikliwie, ze strachem w oczach, z obawą o jego życie.. wszystko zagrane bez słów...

Jako Żarnecka Genialna!

Martin_Eden

rewelacyjnie tam zagrała. Ja jeszcze uwielbiam ją w Ubranie prawie nowe

Martin_Eden

Uwielbiam Ryszardę Hanin za jej demoniczne role kobiet i nie tylko... Nie odżałowana genialna aktorka....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones