Sławomir Fabicki

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/59697/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":132,"rate":7.098484848484849,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/59697/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":59,"rate":7.135593220338983,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}}]
7,1
132 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Sławomir Fabicki
  • pan fabicki nakręcił "z odzysku" i dał przykład jak filmów nie powinno sie kręcić. jakby chciał zobaczyc jak należy sie wziąć za kino trudne i wymagające to niech sie przejdzie na "rezerwat" weźmie zeszyt, notuje i podkreśla wężykiem. o ile krótki metraz to cos w czym sie sprawdzał to za film z odzysku powienien dostac -10

• profix Wielu wzdychało och! i ach!. Niesamowity film, świetny scenariusz, wspaniały Pawlicki. Przeglądy i festiwale, kandydat do Oscara.
    Mnie film zachwycił, wzruszył... Profix niech zajrzy do Jasia Fasoli

• Jakimo61 10/10 za zacny komentarz.

• profix 1/10 ?? Oglądałeś inne filmy Fabickiego? Świadomie dajesz mu najniższą z możliwych ocen? Czy chcesz tylko zaniżyć tym ogólną ocenę Fabickiego na FilmWebie?

• profix Aż tak słabe to "Z odzysku" nie było. Obejrzałem zachęcony rozmową poprzedzająca film, którą prowadził Michał Chaciński. Pan Sławomir mówił ciekawie i na temat. Film mnie jednak rozczarował. Był płaski i ciężkawy, a wspomniany w rozmowie przed filmem latawiec nic tu nie odciążył..