Sławomir Fabicki

6,8
201 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sławomir Fabicki

pan fabicki nakręcił "z odzysku" i dał przykład jak filmów nie powinno sie kręcić. jakby chciał zobaczyc jak należy sie wziąć za kino trudne i wymagające to niech sie przejdzie na "rezerwat" weźmie zeszyt, notuje i podkreśla wężykiem. o ile krótki metraz to cos w czym sie sprawdzał to za film z odzysku powienien dostac -10

profix

Wielu wzdychało och! i ach!. Niesamowity film, świetny scenariusz, wspaniały Pawlicki. Przeglądy i festiwale, kandydat do Oscara.
Mnie film zachwycił, wzruszył... Profix niech zajrzy do Jasia Fasoli

Jakimo61

10/10 za zacny komentarz.

profix

1/10 ?? Oglądałeś inne filmy Fabickiego? Świadomie dajesz mu najniższą z możliwych ocen? Czy chcesz tylko zaniżyć tym ogólną ocenę Fabickiego na FilmWebie?

profix

Aż tak słabe to "Z odzysku" nie było. Obejrzałem zachęcony rozmową poprzedzająca film, którą prowadził Michał Chaciński. Pan Sławomir mówił ciekawie i na temat. Film mnie jednak rozczarował. Był płaski i ciężkawy, a wspomniany w rozmowie przed filmem latawiec nic tu nie odciążył..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones