Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

Odważny, utalentowany, zabawny, inteligentny. Bardzo dobry aktor i komik.

użytkownik usunięty
CupOfCoffee

Zgadzam się w 100%

CupOfCoffee

Zgodzę się tylko z tym że jest odważny.Bo żeby pokazywać się w tak wyje***ych strojach i robić z siebie błazna to trzeba mieć nierówno pod sufitem.A jeżeli on jest utalentowany,zabawny,inteligenty,b.dobrym aktorem i komikiem to ja jestem Britney Spears haha.On nie jest zabawny on jest żałosny i obrzydliwy.Żeby pokazywać jaja i udawać geja nie trzeba mieć talentu.Zachowuje się jakby był niewyżyty seksualnie i chory psychicznie.

Miley_16

Geja to udaje Zac Efron(lub co bardziej prawdopodobne nim jest)z twojego ulubionego HSM,tyle talentu co Britney Spears to ma przynajmniej 6 miliardów ludzi na świecie a żałosna i obrzydliwa(w dodatku bez talentu) to jest Miley Cyrus.Więc proszę nie obrażaj wybitnego komika nie mając praktycznie pojęcia o kinematografii i mając wyjątkowo kiepski gust.

Blackbeard

Ja zobaczyłam go tylko w "Sweeneyu Toddzie" i nie mam zamiaru niszczyć sobie dobrego zdania o nim oglądając np. "Bruno". Obok Deppa zagrał świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones