Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 729 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen
Dangeris

9/10 za debilizm.

dawo160496

10/10 za to samo

vince25xx

1/10 za robienie z siebie debila i nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Dangeris

Nie wiem czy wiesz ale on ukończył Uniwersytet Cambridge i jest jednym z najbardziej uczonych aktorów. Ogólnie w wywiadach też wydaje się bardzo sympatyczny i mądry ;)

Amatorka07

Nie wiem.

Dangeris

No to już wiesz.

Dangeris

Wiesz, jest pewna różnica pomiędzy robieniem z siebie debila nieświadomie i świadomie. A jego udawanie miało na celu robienie sobie żartów z ludzi biorących go na serio lub czasami wręcz pokazywanie ich głupoty. I jak dla mnie robi to mistrzowsko.

jack19

Robienie siebie z debila specjalnie, potem mówiąc,że to jest robione specjalnie, sięga dna komizmu.

weekendowy_filmowiec

Prosiłbym o rozwinięcie myśli...

dawo160496

Pan A robi z siebie debila. Potem Pan A mówi wszystkim ,że robił to specjalnie. Dopadł dna komizmu.
Komizm - cofam do encyklopedii.

weekendowy_filmowiec

Pan A (Sacha Baron Cohen) nic takiego nie powiedział, chyba że o czymś nie wiem.

dawo160496

Nie mówię o Cohenie. To był ogólny schemat dna komizmu.

weekendowy_filmowiec

A to w porządku.

dawo160496

Ale Cohen zachował się według tego schematu.

dawo160496

Np. na gali rozdania Oscarów

weekendowy_filmowiec

Wiesz co to prowokacja, hapening z wierzchu wyglądają na głupie, ale tak naprawde mają zwrócić uwagę na pewne problemy. W przypadku Cohena jest to fałszywa poprawność polityczna.

użytkownik usunięty
jack19

debil może próbować udawać inteligentnego ale mu się nie uda. inteligentny może świetnie udawać debila. zawsze to powtarzam :)

10/10 za "debilizm"

Dangeris

Zgadzam sie z tobą w 100%

Dangeris

1/10 dla ciebie, za debilizm

Dangeris

Rowan Atkinson też robił z siebie debila,a prywatnie jest bardzo rozgarniętym i wykształconym gościem.Sasha robi show,budzi kontrowersje,ale o to w tym chodzi,żeby nie było nudno.To co robi trzeba brać z przymrużeniem oka,a jak się komuś nie podoba,to niech nie ogląda.

djpioter

Jaś Fasola przynajmniej rozśmiesza, nie to co ten sasza o.O

Dangeris

Muszę zaprotestować ! 1/10 to skandal ! Powinno być 0,1/10.

wertuqq

zgadzam sie... szkoda że nie ma minusowych bo mu się należy!

Dangeris

Sam jesteś debil, bo myślisz, że on w rzeczywistości jest taki jak w filmach. xD

Dangeris

widze ze jestes prawdziwym koneserem kina ! pozdrawiam debila elo

Dangeris

Twoja stara

Dangeris

w sumie 1 to i tak za dużo jak za takiego idiotę który nawet nie rozśmiesza a robi z siebie głupa i niedorozwiniętego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones