Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

Totalne beztalencie aktorskie i komiczne... sztucznością bije o głowę Leslie'go Nielsen'a!

Kismeth

ali g juz ci nie odpuszcze ty bezmózgowcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Kismeth

Może nie bardzo rozumiesz... bo mi się wydaje, że ta sztuczność to sedno jego stylu. Ubiór, akcent, zachowanie, parodia płytko pojmowanego hiphopu. Na mnie to działa :)

katrol

Dokładnie, właśnie o to w tym wszystkim chodzi :) Totalny debilizm i nieudolne naśladowanie akcentu, ludzi :D To jest to!!!

Kismeth

Ten koles dziala na mnie jak plachta na byka. Nienawidze osoby na jaka sie kreuje i dziwi mnie, ze tacy ludzie znajduja swoich zwolennikow

eve_olution

Jestem pewien, ze ludzie ktorzy go krytykuja, znaja go tylko z Ali G in da house, czy jak tam ta pelnometrazowa pomylka sie nazywala. Film byl o kant dupy rozbic, ale na jego miejscu pewnie sam bym zrobil to samo. Pieniadze na drzewach nie rosna.

Wszyscy ci ktorzy go krytykujecie, obejrzyjcie Ali G show, zeby zobaczyc kim naprawde jest jego alter ego Ali G, oraz Borat i po prostu mistrzowski Bruno ukazujacy plytkosc i zaklamanie ludzi ze swiata mody. Cohen jest swietnym komikiem, i naprawde bystrym gosciem, ktory potrafi manipulowac ludzmi i jak nikt inny ukazac ich zaklamanie, czy glupote.

eve_olution

Jestem pewien, ze ludzie ktorzy go krytykuja, znaja go tylko z Ali G in da house, czy jak tam ta pelnometrazowa pomylka sie nazywala. Film byl o kant dupy rozbic, ale na jego miejscu pewnie sam bym zrobil to samo. Pieniadze na drzewach nie rosna.

Wszyscy ci ktorzy go krytykujecie, obejrzyjcie Ali G show, zeby zobaczyc kim naprawde jest jego alter ego Ali G, oraz Borat i po prostu mistrzowski Bruno ukazujacy plytkosc i zaklamanie ludzi ze swiata mody. Cohen jest swietnym komikiem, i naprawde bystrym gosciem, ktory potrafi manipulowac ludzmi i jak nikt inny ukazac ich zaklamanie, czy glupote.

Kismeth

A co ty masz do Lesliego Nielsena? Przecierz to dobry komik. choc mozesz go nielubic nie uważam ze jest sztuczny. kickass!

Yasiek

On po 1 nie jest aktorem tylko komikiem .. a jego filmy to taka parodia z dowcipami w jego stylu .. i ja jestem za :]

Mantiss

Wara od Leslie Nielsena - on jest o.k.. A Sasha B. też jest naprawdę niezły ;)

Kismeth

to ja Ali G mówisz prawde ziombel taki właśnie jestem.

dengr

Ja go właśnie także nie lubię, wręcz nie trawię gościa...
Jak widzę te jego wygłupy na scenie (rozdanie nagród) to przełączam program na jakieś 4 min aż skończy... żenada, dziwię się, że ma wielu zwolenników, czy ktoś chciałby być taki jak on?
Wątpię...

PozdroOO

freepick

Leslie'go ty ty chłopczyku zostaw w spokoju. Zajmij się lepiej swoimi "arcyciekawymi" komiksami.

freepick

"czy ktoś chciałby być taki jak on?"

na prawde uwazasz, ze ogladajac komedie, widz ma na celu bys taka sama osoba, co bohater... to moze np krecac teksanska masakre glowna mysla autorow bylo "stanie sie" pila lancuchowam, albo do doprowadzenie widza do takich samych wnioskow ?? ;)


btw z takim podejsciem bysmy mieli dosc spore grono bezrobotnych karykaturzystow, komikow i innych monty pythonow :)

denrike

To by sie Morin ucieszyl ze ktos jeszcze wierzy w jego teorie projekci identyfikacji... chociaz z drugiej strony to blosko tym waszym teoriom do psychoanalitycznego dyspozytywu. Zdaje sie ze to wielkie dzialo wytoczone przeciwko mrowce.

A Cohen robi duzo dla zachodniej Zachodniej Kultury. Jakie kraje tacy przesmiewcy.
Zdaje sie ze u nas nie za dobrze.

freepick

a gdzie go puszczają?

Kismeth

Swietny aktor. Nie wiem, czemu się tak czepiasz.

Jessie

Naprawdę nikt z Was nie oglądał go podczas MTV movie awards 2006?
Sacha, jako gwóźdź programu...

Byście wtedy inaczej na pewno gadali :)

freepick

heh daje 5 za Aliego G :P
Ale Borat to porażka dwa razy podchodziłem do tego filmu i 2 razy zasnełem

jazwin

no jak zasnEłeś, to wszystko jasne.... ^_^

Kismeth

no bardzo ciekawa teoria ... dla mnie to co on robi to mistrzostwo :D tak jak juz ktos tu zauwazyl ze super udaje borata czy sposob w jaki nasmiewa sie z rapu czy tam hip hopu ... wystarczy posluchac jego pytan , przeciez z jednej strony sa oczywiste natomiast z drugiej sami byscie nikomu ich nei zali ani nawet nie wymyslili ,jak dla mnie gosciu naprade kozacki , strasznie wspolczuje Tobie za takie stwierdzenie bo tylko o Tobie swiadczy ....chyba ze poprostu chciales "zablysnac" a to ci sie udalo

Kismeth

Szokujący jak tabloid, ale szokująco prawdziwy i komiczny. Tak to już jest że wolimy śmiać się z czyichś przywar, aniżeli ze swoich.

Kismeth

dla mnie to co on robi to mistrzostwo xD
genialny komik, z którym nasuwa mi się jeden cytat:
'Nigdy nie wdawaj się w kłótnie z idiotą. Bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.' (czy coś w ten deseń)
jak dla mnie to Sacha właśnie to robi i przede wszystkim nieźle się tym bawi (dla mnie to jest ważne, że wszystko co robi jest świadome i przemyślane).

Repek7

Wymiatał w roli Borata.

Kwic

To jest bardzo dobry i obiecujący aktor. Potrafi świetnie bawić się tonem głosu, akcentem. W rolach Ali G i Borata nie da się go poznać. Ważne, żeby nie zamknął się w rolach rozśmieszania ludzi. Facet może być wielkim aktorem, bo na pewno ma talent. Potrzebuje tylko trochę chęci. Moim zdaniem świetnie sprawiłby się nawet w roli dramatycznej.

użytkownik usunięty
Kismeth

Także go nie lubię, ale w Sweeney Todd zaskoczył mnie pozytywnie.

Kismeth

wciąż się zastanawiam, co mnie bardziej śmieszy - ludzie, którym podobają się jego głupie żarciki, czy ludzie, którzy szydzą z tych żarcików. przecież to wszystko to jest gra, on naprawdę nie jest taki głupi, jakiego ukazuje np. w Boracie. wystarczy spojrzeć przynajmniej na dwie jego kreacje - Borata i Pirelli'ego.
ale niestety niektórzy nie są w stanie odróżnić filmowej fikcji od rzeczywistości, niczym mohery wyrzucające z kościoła aktorów grających złe postacie w tych różnych "Plebaniach". przykre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones