Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

jest taki nieangielski. Nie wydaje się Wam?

kubiszon619

To on jeszcze ma jakiś akcent...?

kubiszon619

wydaje mi się, że ma brytyjski akcent

sylwia2010r

Tak bardzo dziwnie wymawia literę "r". A przynajmniej w "Nędznikach".

kubiszon619

Dlatego, że w "Nędznikach" próbuje mówić z francuskim akcentem:) Obejrzyj z nim jakiś wywiad, w którym nie wciela się w żadną rolę:)

kubiszon619

dla mnie w każdym filmie mówi jak Borat albo generał Aladeen. i nic tego nie zmieni. nie ważne jakby się starał to cały czas jest dla mnie tymi postaciami i nawet w "Nędznikach" miałam wrażenie, że robi sobie beke.

kubiszon619

lol
A tak po za tym, naprawdę nie odróżniasz akcentów? Wiele wielkich kreacji się o to opiera. Jeżeli mówimy o Stanach to głównie imigranci jak Pacino w Człowieku z blizną. Czy właśnie Borat. Tyle, że Montana był z Kuby - czyli zaciągał hiszpańskim. Natomiast możesz zauważyć podobieństwo pomiędzy Alim G, a Oldmanem w Prawdziwym romansie, głównie sam czarny slang http://www.youtube.com/watch?v=N2omM1kTbOg , już nie pamiętam dobrze Aliego, ale z tego co kojarzę to twierdził, że jest z Jamajki, więc też dało zauważyć sporą różnicę miedzy późniejszym Boratem. Nie wiem czy słuchasz Eminema, ale na Relapse etc. masz sporo kawałków z akcentem Jamaican / West Indian. Fajna sprawa. Sam lubię bawić się mową. : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones