Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

Dla mnie to jest człowiek kameleon! Nie tylko ze względu na to, w jakie role się wciela, ale też dlatego, że w praktycznie każdym filmie wygląda jak idiota, mało atrakcyjny, wręcz odrażający facet itp. a tak naprawdę jest bardzo przystojny!!!

Aksnilgam

Tak i do tego słynie z dość abstrakcyjnego humoru-te jego filmowe role :).
Ale ja mam nadzieję zobaczyć go w przyszłości w jakiejś poważnej roli. Kiedyś głośno było o planach zrobienia filmu o Freddy Mercurym. Cohen nadawałby się idealnie. Jest bardzo podobny z wyglądu,przy odpowiedniej charakteryzacji byłby idealnym Mercurym. Talentu aktorskiego mu nie brak. Nie wiem jak u niego z wokalem( w ST bardziej wyśmiewał się z musicalowego śpiewania), ale to nie problem.

Hektor_

O! Dokładnie! Fantastycznie nadawałby się do tej roli. Nawet jak nie umie śpiewać to co z tego? I tak zapewne podłożą wokal... Przynajmniej zazwyczaj tak robią. I zgodzę się z tobą w 100% ! Jest bardzo utalentowany! :D

Aksnilgam

Oby tylko taki film powstał. Jest ciekawa historia( życie Freddiego obfitowało przecież w różne ciekawe czy nawet ocierające się o skandal momenty), muzyka do filmu wiadomo-Queen i wszystko jasne, głównego bohatera już obsadziliśmy, zainteresowanie byłoby na pewno olbrzymie nie tylko ze strony fanów. W dobie braku pomysłów na filmy i ciągłego powstawania reemaków, prequeli i sequeli na pewno byłoby to coś wyjątkowego.

Hektor_

To by była prawdziwa petarda! Ja osobiście chętnie bym ten film obejrzała, bo Queen to jeden z moich ulubionych zespołów <3 Tak samo myślę, że powinien zostać nakręcony film np. o Hendrixie, ale niekoniecznie, bo osób o których można by nakręcić fantastyczny film jest sporo, ale odeszły w zapomnienie, a dobrych filmów brak... Przemysł filmowy podupada - nic dodać, nic ująć...

Aksnilgam

http://www.filmweb.pl/news/Biografia+Freddiego+Mercury%27ego+w+r%C4%99kach+re%C5 %BCysera+%22Kr%C3%B3lowej%22-85071

No i coś w sprawie filmu się ruszyło.
Mam nadzieję że nie długo będę mógł go obejrzeć w kinie.

użytkownik usunięty
Aksnilgam

czy przystrojony to nie wiem, bo się nie znam, ale z tym kameleonem ma Pani rację. Wczoraj odświeżyłem sobie Ali G i tam była taka scenka na dyskotece - sweterek i dziwna fryzura, mistrz :).

Aksnilgam

ja do dzis nie wiedziałem że Brudno, AliG i Borat to ten sam koleś:D nie oglądałem dawno tych filmów i w sumie nie przywiązywałem uwagi do nazwiska aktora, ale chłop za każdym razem wygląda jak inny aktor. a wszedłem tu, bo oglądałem Demonicznego Golibrode i zobaczyłem jego ryjek:)

janiu14

Też długo byłam nieświadoma, choć widziałam jakiś rys podobieństwa ;P Może dlatego, że każda z jego postaci jest tak charakterystyczna. Tak czy inaczej zgadzam się w zupełności z autorką tematu - facet jest jak kameleon.

Aksnilgam

Zgadzam się z Tobą w 100%:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones