Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

Jeszcze przed "Boratem" wydawał mi się sympatycznym kolesiem. Ot amerykański komik. Niestety widziałam "Borata", a teraz widzę zapowiedzi kolejnego "hiciora" Bruno...

Nie wiem, nagle facet zaczął być dla mnie odrażający...

EM_DE_KE_AS

brytyjski komik, nie amerykanski. Niby malo istotne, ale jednak. Jak widac latwo sie poddac stereotypom, co nie?

ankh82_2

Brytyjski czy amerykański - mało ważne. Mogłam się pomylić nie jestem fanką nie interesuje mnie jego pochodzenie. Oceniam to co widzę. A widzę człowieka, który pariodiuje, wydurnia się w amerykańskich produkcjach, których ciężko nazwać filmami i w dodatku kiepsko mu to wychodzi. Nie wiem jak w "Ali G" bo akurat tego nie widziałam. Na razie oceniam na podstawie "Borata". I pewnie moja noga nie przekroczy progu sali kinowej gdy będą wyświetlać "Bruna". Nie taki humor preferuję.

EM_DE_KE_AS

No tak. Nie każdy ma takie poczucie humoru. Parę lat temu oglądałam z klasą jeden odcinek serialu Hotel Zacisze z Cleesem. Mnie to bawi, ale większość klasy powiedziała, że to było nudne i beznadziejne. Cóż, nie każdy preferuje taki typ humoru.

EM_DE_KE_AS

Zartujesz prawda?
Czy brytyjski czy amerykanski malo wazne?
Czy Ali G czy Bruno malo wazne?
Opowiedz nasuwa sie jedna - czy dajesz 6 czy 1 - malo wazne! : )

EM_DE_KE_AS

faktzcynie, Borat jeszcze był znośny, Ali G troche gorzej, no a Bruno to już calkiem... ;/

EM_DE_KE_AS

pierdolicie głupoty Ali G była spoko , a borata i bruno jeszcze nie oglądałem

Janko_Muzykant

ok obejrzałem Borat i Bruno , oba filmy są dość dobre z tym że Bruno trochę przesadzony(zbyt pedalski jak dla mnie) , a Borat miejscami bardzo śmieszny :) ja daje Sachy 8/10 za całokształt

EM_DE_KE_AS

tez sie zgadzam. Bruno to jakieś nieporozumienie... oblech.

EM_DE_KE_AS

i ja też 1/10, ta średnia to nieporozumienie. "Borat"= tragedia.

Czekajac_na_Godota

jak dla mnie to tylko Ali G, Borat mi się nie spodobał, co za dużo to nie zdrowo, a po oglądnięciu trailera Bruno... szkoda słów, od mnie ma OK :)

EM_DE_KE_AS

Ok. To ja dla równowagi mu dam 10/10.

EM_DE_KE_AS

Ps.: "Demonicznego golibrodę" państwo szlachta oglądali? Jak nie to polecam obejrzeć oraz przez chwilę pokontemplować konwencję i ewentualny sens "Borata" i "Bruno". A potem przemyśleć ponownie swoje oceny.

To straszne, że jeśli coś jest obleśne i żenujące, to według większości ludzi musi być również głupie i kiepskie. Paskudny stereotyp.

radan

Jako Adolfo Pirelli był świetny :) i okazało się, że nawet śpiewać umie :)

aj_lof_baterflaj

umie - przeciez piosnke nagrał... ;)
[zk]

EM_DE_KE_AS

Jeszcze Borat dawał radę, ale Bruno to już kupa totalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones