Aftab (Ajay Devgan) zerwał kontakty ze swoją matką, nie może więc zidentyfikować swojego ojca - nie wie nawet gdzie on się znajduje. Kiedy Mariam dowiaduje się, że Ramakant Pandit umiera, prosi Aftaba, by towarzyszył jej przy spotkaniu umierającego. Po drodze tłumaczy Aftabowi, że Ramakant jest jego ojcem. Aftab jest zły, ale jego złość mija kiedy spotyka pokornego Ramakanta, który jest gotów dotknąć nawet stóp Aftaba, by ten mu przebaczył. Aftab obejmuje go, a krótko potem ojciec umiera w jego ramionach. Aftab chce spotkać swojego brata przyrodniego Dhananjay Pandita "Jaia" (Saif Ali Khan), który jest obrażony na swoją macochę i przyrodniego brata, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Obydwaj bracia zamieszkali w osobnych domach, mając nadzieję, że już nigdy nie spotkają się nawzajem. Jai powraca do swej żony Ragini (Namrata Shirodkar) i do rosnących problemów finansowych, Aftab do romansowania z piękną Ruksaną (Manisha Koirala). Pewnego dnia Jai odbiera telefon od Aftaba, który prosi go o spotkanie. Rozgniewany Jai idzie spotkać się z bratem. Ten mówi mu, że nieznani ludzie porwali jego matkę i tylko jego zaangażowanie może ją uratować. Czy Jai zgodzi się uratować życie kobiety, którą kochał jej ojciec?
Don Quichote (Amrish Puri) jest bombajskim gangsterem, który marzy o przejęciu kontroli nad całymi Indiami, po to by móc następnie sprzedać je na odpowiednio nagłośnionej aukcji. W tym celu rekrutuje pięciu mężczyzn - wszystkich pododnych do prezydenta - którzy przechodzą morderczy trening. Po jego skończeniu Don Quixote wybiera jednego - Nathurama, pozostałych czterech eliminując. Natępnie gangster organizuje porwanie prezydenta. Nathuram zajmuje jego miejsce i zaczynają się przygotowania do największej aukcji na Ziemii, na której Indie mają zostać sprzedane, temu kto zaproponuje najwyższą stawkę.
Abdul, uczciwy człowiek, łączy swe siły ze zdrajcą Babbur w Basti. Nieudany napad prowadzi do podziału zysków. W miarę eskalacji przestępstw pojawia się tajemniczy "Pan X". Kiedy Babbur zabija inspektora, interweniuje oficer Jayant. Rozpoczyna się walka o prawdę i zasady.