Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

Jestem zawiedziona, że to własnie jemu powierzono rolę Finnicka Odaira. Tę postać
wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Ten aktor wcale mi się nie podoba z wyglądu.

użytkownik usunięty
Ivelise

też tak sądzę. kogo byś wolała? ja myślę, że Ian Somerhalder mógłby pasowac

Też sobie o nim pomyślałam, gdy czytałam książkę. Na myśl przyszedł mi też Joseph Morgan, także z TVD.

Dokładnie! Ian Somerhalder to według mnie byłby najlepszy wybór :) Ale może jeszcze się okaże, że Sam Claflin jest stworzony do tej roli ;) Zobaczymy.

Hmmm, myślę, że nie byłby zły. Umiejętność grania roli przystojniaka, na którego widok miękną kobietom kolana to chyba ma rozwiniętą do perfekcji.

finnick mial moze z 25 lat, somerhalder wyglada na na swoje 30 kilka tez mi nie pasuje...

Ivelise

nie nie nie! Ian S. odpada, nie lubię go. Sam nie wypada źle w charakteryzacji i jest uniwersalny. http://www.hggirlonfire.com/wp-content/uploads/2013/01/FinnickPoll.png
tak już jest z książkami, autor/ka rzuca hasło: piękny i my już wiemy kto nam pasuje... może gdyby to on grał w TVD to jego byście widziały w tej roli.

the_alex

Hunter Parrish. On pasuje do tej roli idealnie

ciacho_77

no pewnie tak, też klasycznie ładny

the_alex

własnie tak sobie go wyobrażałam.. Tzn z twarzy... W mojej głowie była bardziej umięśniony hahah

Ivelise

ja czytając wyobrażałam go sobie bardziej na podobieństwo http://www.filmweb.pl/person/Brant+Daugherty-1119109

Ivelise

Według mnie po prostu zupełnie nie będzie pasował do tej roli .

Ivelise

Zgadzam się.
Mam nadzieję, że ten aktor dobrze wcieli się w Finnicka, bo jego wygląd w zupełności nie przypomina typowego flirciarza.
A Ian Somerhalder? Matko, nawet mi przez myśl nie przeszedł. Wyczytałam, że Garrett Hedlund był brany pod uwagę - lepiej
by pasował.

TheSimple

Ian S.??? Jezu -,-" Bez przesady. Dla mnie Samuś jest idealny :3

Ivelise

Już nie tyle co nie pasujący z wyglądu, ale gość ma identyczny wyraz zbolałego spaniela w każdym filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones